Fc5 klima açıkken gelen “tıııssss” sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arabada klima açıkken hafif bir tıslama sesi geliyor. AC düğmesini kapatınca ses kesiliyor. Zaman zaman artıyor ve azalıyor. Umarım büyük bir sorun değildir. Ankara da servise göstereceğim. Fikri olan var mı acaba?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Klima gazı borulardan geçiş esnasında hafif ses yapar. AC tuşuna bastığınızda gaz hareket etmeye başlar.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bende iki sene önce servise gittiğimde aracı park ederken stop ettikten sonra tısss diye bir ses gelmeye başladı. Servistekiler klima ile ilgili bir durum normal o ses dediler. O zamandan bu yana hiç su eksilmesi ya da klima soğutma sorunu yaşamadım. Şimdi az öncede klima açık işe geldim aracımı stop ettim sanki musluktan su akıyor gibi bir tısss sesi geldi. Kaputu açtım herhangi bir şey yok garaja baktım yere akan da yok. E o zaman sorun da yok

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende iki sene önce servise gittiğimde aracı park ederken stop ettikten sonra tısss diye bir ses gelmeye başladı. Servistekiler klima ile ilgili bir durum normal o ses dediler. O zamandan bu yana hiç su eksilmesi ya da klima soğutma sorunu yaşamadım. Şimdi az öncede klima açık işe geldim aracımı stop ettim sanki musluktan su akıyor gibi bir tısss sesi geldi. Kaputu açtım herhangi bir şey yok garaja baktım yere akan da yok. E o zaman sorun da yok

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim de yıllardır öyle hocam. Klima kullanımı sonrası aracı stop edince tıs sesi geliyor. Ustaya gösterdim ben de, normal dediler.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri