Fc5 led far ayarsızlığı

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar 2017 fc5 exc aracımın farlar Led kısayla gittiğim halde karşı araçlar sürekli selektör yapıyorlar bende selektör yapıyorum kısada olduğumu belirtmek için yine aynı şekilde selöktör yapıyorlar hatta uzunu bile yakıyorlar bazı araçlar üzerime dahi sürüyorlar aynı sıkıntıyı yaşayanlar varmı çözüm varsa bilgi verebilirmisiniz

Sizde far ayarlari otomatik degil mi?
Benim hr-v de de led var, 2 ay oluyor kullanali. Hatta ilk kullandigimda uzunlar yaniyor zannettim fakat sellektor yapan 1 ya da 2 araba olmustur kisalar yanarken.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhabalar 2017 fc5 exc aracımın farlar Led kısayla gittiğim halde karşı araçlar sürekli selektör yapıyorlar bende selektör yapıyorum kısada olduğumu belirtmek için yine aynı şekilde selöktör yapıyorlar hatta uzunu bile yakıyorlar bazı araçlar üzerime dahi sürüyorlar aynı sıkıntıyı yaşayanlar varmı çözüm varsa bilgi verebilirmisiniz
Far ayarınız yukarıda olmalı. Karşıdan gelenin gözünü alıyor. Oda size haber veriyor. Üstünüze sürmek ne demek? Çok yanlış bir şey!
Aracın içerisinde far ayarı vardır. Araç yüklendiğinde arkası çöker. Farlar yukarı doğru aydınlatır. Bunun için 1-2-3 konumundan biri seçilir. Yüksüz durumda bu sıfırda olmalı. Geçmez ise far ayar vidaları vardır. Oradan ayar yapılır. Rot Balanscılar bunu yapar.
Normal bir araçtan bahsettim. Fc5'te ayar manuel değil ise onu bilmiyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

kayhanbozkus

0
Yönetici
@h.k_ahmet hocam fc5 exelerde arac icinde far ayar dugmesi yok. Elegancelarda var bu dugme. Iyi bir far ayari yapan yere gidilerek ayar yapilabilir. Genelinde bu sorun var exelerin sanirim biraz yukariyi aydinlatiyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@h.k_ahmet hocam fc5 exelerde arac icinde far ayar dugmesi yok. Elegancelarda var bu dugme. Iyi bir far ayari yapan yere gidilerek ayar yapilabilir. Genelinde bu sorun var exelerin sanirim biraz yukariyi aydinlatiyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Sağol hocam. Bir şey daha öğrenmiş oldum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Farlarin otomatik yukseklik ayari haricinde on tarafta far bolgesinde ince ayar yapilir. 0 1 2 3 olarak ayarladiginiz xenonlu ve ledli araclarda otomatik ayar yapiyor fakat ince ayar farkli bir durum. Servise veya bir oto elektrikciye giderek far ayari yaptirabilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Far ayarı yok da otomatik yapıyor mu anlamadım bende.far yanarken arabanın inip fark işin tutun veya önüne geçin sanki farı yükselten alçaktan motor sesi geliyor

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri