Fc5 LPG dönüşüm

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.
Aracım 2016 FC5 eco elegance benzin.
Lpg baglatmak istiyorum atiker gold ile brc comfort arasinda kaldim.brc seq32 butcemi asiyor comfort a 3.200 tl fiyat aldim benzin gostergesini lpg deyken lpg seviyesini gosteren modül de dahil olarak.

Atikerle ilgili kafamdaki en buyuk soru ise benzin ışığı yakmasına karşı bir modül vs var mı ve tavsiye ediyormusunuz.

Brc bayisi atiker ariza isigi yakiyor diye direk kotuledi mali

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ustura

0
Araciniz lpg li degil ise, eco elegance degildir. Elegance dir.

Sonradan lpg taktirinca eco elegance olmuyor ne yazik ki.

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam arac eco elegance ruhsatta da öyle geciyor.Bu 2016 kasim cikisli fc5 in ilk serileri boyleymis.basta bende senin gibi dusunmustum arastirdim bu sonuca ulastim.

Ustura

0
Benim aracim da 2016 aralik idi. Ben cok net hatirliyorum. Alirken lpg liler eco diye geciyordu. Ruhsatta da ona gore yaziyordu.

Velhasil sorunuza gelirsek, brc den memnun olmayana denk gelmedim. Genellikle kitten cok, taktirdiginiz usta onemli diyorlar. Bence forumda o konuda da oneri isteyin.

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
BRC sequent 32 olmayacaksa ,direk BRC tercihim olmazdı şu aşamada...Prins ,atigerin üst gam ürününü araştırmakta fayda görüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
BRC sequent 32 olmayacaksa ,direk BRC tercihim olmazdı şu aşamada...Prins yada Atiker'in üst gam ürününü araştırmakta fayda görüyorum. Ben sequent 32 montajı yaptırmıştım ama çok keyif aldığım söylenemez,montaj ustası çok önemli arkadaşımızın da söylediği gibi.İsmi büyük bir çok bayi( LPG özelinde değil,cam filmi,bakım,tuning vs ) reklamını güzel yapıp işi artık kalfalara, çıraklara yaptırıyorlar,işin ustaları doğrudan işe el sürmüyor, dolayısıyla önce montajı yaptıracağınız bayi ve bayideki hangi usta yapacak onu belirleyip detaylıca konuşun derim.Ve gerçekten usta olduğuna emin olun.İnsallah çok başarılı bir montaj olur, şimdiden keyifli sürüşler.
*
Son olarak yılda 8-10 bin km yol katediyorsanız benzinde devam etmenizi tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2016
BRC sequent 32 olmayacaksa ,direk BRC tercihim olmazdı şu aşamada...Prins yada Atiker'in üst gam ürününü araştırmakta fayda görüyorum. Ben sequent 32 montajı yaptırmıştım ama çok keyif aldığım söylenemez,montaj ustası çok önemli arkadaşımızın da söylediği gibi.İsmi büyük bir çok bayi( LPG özelinde değil,cam filmi,bakım,tuning vs ) reklamını güzel yapıp işi artık kalfalara, çıraklara yaptırıyorlar,işin ustaları doğrudan işe el sürmüyor, dolayısıyla önce montajı yaptıracağınız bayi ve bayideki hangi usta yapacak onu belirleyip detaylıca konuşun derim.Ve gerçekten usta olduğuna emin olun.İnsallah çok başarılı bir montaj olur, şimdiden keyifli sürüşler.
*
Son olarak yılda 8-10 bin km yol katediyorsanız benzinde devam etmenizi tavsiye ederim.
Hocam cok dogru diyosun.Ön cam filmi yaptirirken sigorta kutusuna su kacirmasi sonucu kisa devre yapmasi ve 3.000 tl piyango bir masrafla deneyimledim bunu.

Brc comfort ile atiker grand arasinda kaldim.700 tl fiyat farki var muhtemelen de atiker taktiriyorum yarin.
Gecen yildan bu yana 13.000 km yapmisin.Birde istanbulda yasiyorum dur kalk trafik 9-10 lt yakiyor

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam cok dogru diyosun.Ön cam filmi yaptirirken sigorta kutusuna su kacirmasi sonucu kisa devre yapmasi ve 3.000 tl piyango bir masrafla deneyimledim bunu.

Brc comfort ile atiker grand arasinda kaldim.700 tl fiyat farki var muhtemelen de atiker taktiriyorum yarin.
Gecen yildan bu yana 13.000 km yapmisin.Birde istanbulda yasiyorum dur kalk trafik 9-10 lt yakiyor
BRC taktır atikeri boşver

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri