Fc5 LPG dönüşüm

Aracınız
Civic FC5 2016
Atiker grand taktirttim bugun 2.600 tl.ye ekstra kontagi her acip kapadiginda benzin menzilini sifirlayan modül ile birlikte.(benzin isigi yanmasina cozum olarak)

Brc seq 32 taktirsaydim 4.400 u buluyordu maaliyet brc comfort u da cok ovmediler.bakalim nasil olacak ilerleyen gunlerde simdilik memnunum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Atiker grand taktirttim bugun 2.600 tl.ye ekstra kontagi her acip kapadiginda benzin menzilini sifirlayan modül ile birlikte.(benzin isigi yanmasina cozum olarak)

Brc seq 32 taktirsaydim 4.400 u buluyordu maaliyet brc comfort u da cok ovmediler.bakalim nasil olacak ilerleyen gunlerde simdilik memnunum
Hayırlı olsun. Problemsiz kullanmanızı dilerim.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

BRC Comfort önermeyenler hangi nedenle önermediler hocam ? Bende comfort model takmayı düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2016
BRC Comfort önermeyenler hangi nedenle önermediler hocam ? Bende comfort model takmayı düşünüyorum.
Önermeme degil de atiker ile ayni kivamda ve 700 tl daha fazla para neden veresin ki seklinde yorum aldim.Bi de atiker sessiz calisiyor benzin sesiyle ayni brc biraz ses yapior enjektoeler

ruhsata isletme 750 tl yi buluyormus maaliyeti onu da goz onune aldigimda bu daha makul.

Aracınız
Bir arkadaşın ortak olduğu ticari takside kasa değişikliği yaptılar ve accent blue kasaya brc comfort takıldı ki uygun olduğu için.
Sequ arasındaki fark enjektör markasıydı. Comfort enjektörü aynı prins tekno daki gibi omvl sanırım. Yani brc damgası olsada dışardan temin gibi birşey. Diğer beyin tank, düğme vs.. herşey aynı olması lazım. Fark enjektörden kaynaklanıyor.

Prins tekno yerine brc sequ olabilir veya brc comfort yerine atiker grand olabilir. İlla marka diye giriş seviyeleri tercih edilmemeli bence.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar öncelikle merhabalar.
Aracım 2016 FC5 eco elegance benzin.
Lpg baglatmak istiyorum atiker gold ile brc comfort arasinda kaldim.brc seq32 butcemi asiyor comfort a 3.200 tl fiyat aldim benzin gostergesini lpg deyken lpg seviyesini gosteren modül de dahil olarak.

Atikerle ilgili kafamdaki en buyuk soru ise benzin ışığı yakmasına karşı bir modül vs var mı ve tavsiye ediyormusunuz.

Brc bayisi atiker ariza isigi yakiyor diye direk kotuledi mali

Tavsiyelerinizi bekliyorum
reis size şöyle diyeyim ben FB7 kasa honda ya atiker ile brc comfort arasında kaldım brc comfort taktırdım şuan fc5 kasa arabam var aynı şekilde brc comfort var arabada tecrübelerim şöyle.
Uyum konusunda ve performansta en ufak bir sıkıntısı yok yalnız rölantide çalışırken sanki dizel motor sesi geliyor beni en çok rahatsız eden durum budur başka bir sıkıntısı yok.
motor arıza ışığı marka ile alakası yoktur takan usta ve yüklediği ayar ile alakası vardır. brc de yakabilir arıza ışığı.bu tamamen sanş işi.
Ayrıca honda sonradan takılan lpg sistemi araç benznden yiyormuş gibi gösterge düşer bu kroniktir bilginize
NOT:BENİM ŞAHSİ FİKRİM BU ARABALARA NE KADAR KALİTELİ LPG TAKSAN O KADAR İYİ SONUÇTA FC5 KASA HONDA ATİKER TAKIP ARABAYA YAZIK ETME

Geri