Fc5 Multimedya Önerisi ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar, 2020 executive plus fc5 aracımın multimedya sisteminden hiç memnun değilim. yetersiz ram'i var, hızlı bir multimedya değil, youtube gibi uygulamaları açmak için hondahack kullanacaktım fakat araştırdığım kadarıyla sistemde ufak tefek yavaşlamalar oluyormuş. Zaten sistem bana hızlı gelmiyor biraz daha yavaşlarsa hiç hoş olmayacak. Hondahack kullanmak yerine multimedyayı komple değiştirmeye karar verdim. İnternette multimedyalara bakıyorum hiçbirinde ses açıp kısmak için yuvarlak zımbırtı varya abiler adını bilmiyorum işte :D ondan yok ama benim için önemli. Ses açmalı kısmalı yuvarlak tuşu olan ve şöyle kallavi güzel bir multimedya öneriniz var mı acaba youtube'a gireyim hızlı olsun araçla uyumlu olsun vs. cevaplar için şimdiden teşekkürler

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar, 2020 executive plus fc5 aracımın multimedya sisteminden hiç memnun değilim. yetersiz ram'i var, hızlı bir multimedya değil, youtube gibi uygulamaları açmak için hondahack kullanacaktım fakat araştırdığım kadarıyla sistemde ufak tefek yavaşlamalar oluyormuş. Zaten sistem bana hızlı gelmiyor biraz daha yavaşlarsa hiç hoş olmayacak. Hondahack kullanmak yerine multimedyayı komple değiştirmeye karar verdim. İnternette multimedyalara bakıyorum hiçbirinde ses açıp kısmak için yuvarlak zımbırtı varya abiler adını bilmiyorum işte :D ondan yok ama benim için önemli. Ses açmalı kısmalı yuvarlak tuşu olan ve şöyle kallavi güzel bir multimedya öneriniz var mı acaba youtube'a gireyim hızlı olsun araçla uyumlu olsun vs. cevaplar için şimdiden teşekkürler
2018 Eco Elegance aracımda orjinal 5 inç ekran var....Buraya android mültimedia tablet takmak istiyorum....Ram i yüksek olsun..Hızlı olsun..Haritası navigasyon, Bluetooth, video oynatma vs...donanımlı bişey istiyorum. Tavsiyelere açığım...Yardımcı olur musunuz ?????

Şimdiden teşekkürler

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
2018 Eco Elegance aracımda orjinal 5 inç ekran var....Buraya android mültimedia tablet takmak istiyorum....Ram i yüksek olsun..Hızlı olsun..Haritası navigasyon, Bluetooth, video oynatma vs...donanımlı bişey istiyorum. Tavsiyelere açığım...Yardımcı olur musunuz ?????

Şimdiden teşekkürler

Fikri olan tecrübesi olan kullanan arkadaş yokmu??

gunesec

Özel Üye
Hocam 4gb ram olan bir cihaz iş görür. Ortalama fiyat 4000-5500 arası. Marka olarak bilemem,hepsi birbirinin aynısı neredeyse. Piyasada çok cihaz var,fiyatlar garip bir şekilde farklı.🧐 Bilindik,kaliteli bir yerden alın.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam 4gb ram olan bir cihaz iş görür. Ortalama fiyat 4000-5500 arası. Marka olarak bilemem,hepsi birbirinin aynısı neredeyse. Piyasada çok cihaz var,fiyatlar garip bir şekilde farklı. Bilindik,kaliteli bir yerden alın.
Teşekkürler..Bilindik bi yerden almak sorun çıkarsa iade için iyi olur evet haklısınız...

Marka olarak hangisi iyidir hangisi kötüdür bilmiyorum o açıdan sormuştum ??

Aracım 2018 Eco Elegance üzerinde 5 inç.orjinal navigasyon suz / multımedia sız bi ekran var ??? Değiştirip donanımsal bi ekran a geçmek istiyorum ...

İyice araştırmak gerekli sonrasında sorun yaşamamak adına....

Kullanan arkadaşlardan memnun olan varsa önerebilecek varmıdır diye açmıştım konuyu açıkcası...

Ad Soyad
Süleyman Savaş
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar.
Önceki araçlarına oem multimedia almış tecrübeli bir kullanıcı olarak tavsiyem; satış sayfalarındaki cafcaflı reklamlara aldanmayın. Satıcının dükkanına gitme imkanınız varsa dükkanda genellikle ürünü inceleme fırsatı veriliyor. Stand'da cihazı kurcalayın, aklınıza gelecek tüm soruları sorun. Garanti durumlarını, cihazın hangi durumlarda garanti dışı kalacağını, iade veya değişim şartlarını, yetkili servis ağını, kargo anlaşmasını, yazılım desteğini vs, vs. Satıcının dükkanına gitme imkanı yoksa sorulması gereken soruları yazılı olarak sorun ve yazışmaları saklayın.
Ürün montajı yapıldıktan sonra pişmanlık fayda etmiyor.

Geri