FC5 Ön cam değişimi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın ön camında 2 tane baya uzun çatlaklar var.

Malum kasko servis değişimine ilave para istiyor. Bu yüzden iyi bir camcıda değiştireceğim ön camı.

Benim aklımdaki soru ise ön camdaki sensörlerde değişim sonrası sıkıntı yaşar mıyım?

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar. Bende kazadan dolayı tramer kaydı çok olmaması amacıyla cam değişimini Orjinal cam 3 bin, şişecam 1bin liradan seçim yaparak şişecamı seçtim. Şuan bir problem yok. Sensörler falan çalışıyor. Saygılar.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar. Bende kazadan dolayı tramer kaydı çok olmaması amacıyla cam değişimini Orjinal cam 3 bin, şişecam 1bin liradan seçim yaparak şişecamı seçtim. Şuan bir problem yok. Sensörler falan çalışıyor. Saygılar.
şişecam orjinal değil mi zaten

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim ön camda da maalesef taş çarpması sonucu çatlak oluştu. Agente ile konuştum KASKO originali karşılıyormuş galiba ama Tramere işlenirmiş. Araç daha 2018. Ne yapmalı acaba? KASKO mu yoksa cepten mi ödemeli? Yakınlarda değiştiren oldu mu?

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim ön camda da maalesef taş çarpması sonucu çatlak oluştu. Agente ile konuştum KASKO originali karşılıyormuş galiba ama Tramere işlenirmiş. Araç daha 2018. Ne yapmalı acaba? KASKO mu yoksa cepten mi ödemeli? Yakınlarda değiştiren oldu mu?
tramere işlense ne olacak, takmayın bukadar kafaya. yetkili serviste yaptırdıktan sonra varsın işlesinler. benimkiside 2017 modeldi serviste orjinali ile değişti. hiçbir sıkıntı yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Geçmiş olsun hocam, çatlağın boyutunu bilmiyorum ama cam tamir servisleri var belki değişime gerek kalmadan tamir ile çözülebilir.

Aracınız
Civic FB7 2015
Tramere işlese bile cam değişimi olarak gözükmesi lazım. Daha önce ki aracımda cam değişimini muadil ürün ile yapmıştım tramerde kaydı gözükmemişti. Cepten ödemek büyük külfet bence. O kadar kaskoya para ödüyorsunuz sonuçta.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun hocam, çatlağın boyutunu bilmiyorum ama cam tamir servisleri var belki değişime gerek kalmadan tamir ile çözülebilir.
Teşekkür ederim. Yaptığım ilk iş oto cam tamircisine göstermek oldu, çatlak "yürüdüğü" için tamir olmazmış, değişmesi gerekiyormuş.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
tramere işlense ne olacak, takmayın bukadar kafaya. yetkili serviste yaptırdıktan sonra varsın işlesinler. benimkiside 2017 modeldi serviste orjinali ile değişti. hiçbir sıkıntı yok.
Haklısınız. Yarın servisten randevu almak için arayacağım. Orijinali ile değiştirsinler.

Geri