Civic FC5 Fc5 ön cam ısı kesici film hk.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba, malum Adana'da yaşıyorum ve yaz aylarında güneş bi hayli etkiliyor. Geçtiğimiz hafta Adana Lumar bayiine uğradım ve ön cama şeffaf ısı geçirmeyen özellikte film çektirmek istediğimi söyledim. İlgilenen arkadaş daha önce bu kasaya benim istediğim özelliklerde ön cama film çektiğini, fakat müşterinin gece karşıdan gelen aracın farlarının filmden sonra gözünü aldığını (fazla parladığını) söylediğini belirtti. Daha sonra filmi söküp tekrardan film çektiğini ve aynı sorunun tekrarladığını belirtti. Başından geçen bu tecrübeden sonra benimde ön cama film çektirmememi önerdi ve oradan ayrıldım. Şimdi sormak istediğim şu; fc5 kasaya ön cam için ısı geçirmeyen film çektirip olumsuz bir durum ile karşılaşan var mı? Ya da ben X marka çektirdim çok memnunum diyen var mı? Fikirleriniz benim için önemli ve buradan çıkacak sonuca göre hareket edeceğim ?

gunesec

Özel Üye
Ankara'da film çektirdiğim yer de benzer şeyler söylemişti. Özellikle gece görüşüşünde sıkıntı yaşayabileceğimi söyledi. Normal cama göre yansıma fark eder, isterseniz yapalım ama bence gerek yok demişti. Sürekli güneşe karşı kullanmadığım için ben gerek duymadım(risk almadım).

Aracınız
Civic aracım yok
Klima güneş gözlüğü ?
Hocam siz bilgili birine benziyorsun FC5 için .. LPG göstergesi 2020 model araç da kalan kutucuklarda kaç km daha gider gibi bi açıklama gösteriyormu ekran da.
Konu başlığı açtım ama silindi yada taşındı bulamadım. Birde aldığım araçda kışlık paspas serili bunu delikleri var ama zemine sabitlemek için ne apart var ne bişey .. FC5 modelde zeminde sabitleme olayı yok mu ?
Biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim .

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam siz bilgili birine benziyorsun FC5 için .. LPG göstergesi 2020 model araç da kalan kutucuklarda kaç km daha gider gibi bi açıklama gösteriyormu ekran da.
Konu başlığı açtım ama silindi yada taşındı bulamadım. Birde aldığım araçda kışlık paspas serili bunu delikleri var ama zemine sabitlemek için ne apart var ne bişey .. FC5 modelde zeminde sabitleme olayı yok mu ?
Biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim .
Merhaba, altta fotodaki ekranı direksiyon üzerindeki "i" tuşuna basıp seçerseniz kalan menzili görebilirsiniz. Paspas konusunda ise linkteki konuyu inceleyebilirsiniz.
https://www.civictr.com/threads/paspas-sabitleme-kilidi-hk.256086/#post-337677
Screenshot_20200726_225033.jpg

Geri