Civic FC5 Fc5 ön cam ısı kesici film hk.

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Benim aracım 4 cam atr serisi ile kaplı.Ön camada atr yaptıracaktım yaptırdığım yer ön cama özel olarak üretilmiş filmlerden tavsiye etmişti.Şuan 3m kullanıyorum yansıma söz konusu değil.

akif

0
Aracınız
Benim aracım 4 cam atr serisi ile kaplı.Ön camada atr yaptıracaktım yaptırdığım yer ön cama özel olarak üretilmiş filmlerden tavsiye etmişti.Şuan 3m kullanıyorum yansıma söz konusu değil.
Hocam zahmet olmazda müsait olursanız gece park halinde karşıda farları açık araba varken arka koltuktan ön camın fotoğraf ya da videosunu çekebilir misiniz ? Bende şeffaf film yaptırma taraftarıyım ama yansıma olayı kafamı karıştırdı.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam zahmet olmazda müsait olursanız gece park halinde karşıda farları açık araba varken arka koltuktan ön camın fotoğraf ya da videosunu çekebilir misiniz ? Bende şeffaf film yaptırma taraftarıyım ama yansıma olayı kafamı karıştırdı.

Bence video ve foto yanıltıcı olur. Canlı görmek gerekir diye düşünüyorum.

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020

Tabii ki müsait olduğumda resim,video çeker yüklerim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Llumar air var bende ama bir sorun yaşamadım. Yansıma yok ve HGS de okuyor.
Isıyı ne kadar etkiliyor bilmiyorum. Çünkü bu sefer de film ısınıyor ve sauna etkisi oluyor. Bence sadece araç giderken işe yarar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bir ara fotoğraf ile uğraşmıştım. Benim tecrübemde görsel kıyaslamaların hiçbirinde kamera görüntüleri doğru sonuç veremiyor. Profesyonel kameralar ile tekniği ile çekilmesi gerek. Çünkü bizlerdeki kameraların hepsi otomatik ayarlı, yani beyaz dengesi ışık parlaklığını ,odağını vs.. kendisi bir takım hesaplara göre ayarlıyor. Bu da daha parlak görünmesini beklediğimiz fotoğrafın daha karanlık çıkmasına neden oluyor. Örneğin akşam odanın fotoğrafını ardından da odadaki lambanın ya da tv nin fotoğrafını çekin. Sonuç; lamba tv parlak değil oda karanlık çıkacaktır.

akif

0
Aracınız
Adana'ya gidince şeffaf filmi çektireyim en iyisi. Deneme yanılma yoluyla tecrübe etmekten başka çare yok gibi çok kötü olursa sökerim.

Her şehirde var mıdır bilmiyorum ama hybrid cam filmi bulursanız, bir inceleyin derim. Llumar,3M gibi bilindik markalara göre ısı geçirgenliği çok daha düşük. Güneş ısısını baya bir kesiyor. Hatta fazla kalan parçaları toplamıştım, çakmakla denedim. Çakmak ısısını da kesiyor. Diğer markalara göre biraz daha pahalıydı. Tüm camlara yaptırdım ben. Ön cam renksiz ve gece gündüz hiç problem yaşamadım.

Geri