Civic FC5 Fc5 ön cam ısı kesici film hk.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam llumar air 80 yansıtma yapmıyor olması lazım. Siz hangi film için bilgi aldınız?
Serisini hatırlamıyorum. Ancak Adana Lumar yetkili bayisine gittim yukarıda belirttiğim cevabı aldım. Siz ön camınıza herhangi bir uygulama yaptırdınız mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam eğer bahsettiğin llumar air 80 ise yansıma yapıyorsa girme bu işe ben bir olay daha duydum araçlarımız 6 yıl garantili ismini vermiyeceğim bir bayi ön cama film çekerken film yapışması için sıktığı suyu ön konsol altına geçirmiş ve beyin sudan oksitlenmiş kablodan geçilmemiş tabi garanti dışı kalmış 7000 tl masraf çıkmış sana önerim n11 e oto güneş gözlüğü yaz onu al fc5 ime tam uyuyor birde kendine konsol ebatında bez yaptır mis gibi

akif

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba, malum Adana'da yaşıyorum ve yaz aylarında güneş bi hayli etkiliyor. Geçtiğimiz hafta Adana Lumar bayiine uğradım ve ön cama şeffaf ısı geçirmeyen özellikte film çektirmek istediğimi söyledim. İlgilenen arkadaş daha önce bu kasaya benim istediğim özelliklerde ön cama film çektiğini, fakat müşterinin gece karşıdan gelen aracın farlarının filmden sonra gözünü aldığını (fazla parladığını) söylediğini belirtti. Daha sonra filmi söküp tekrardan film çektiğini ve aynı sorunun tekrarladığını belirtti. Başından geçen bu tecrübeden sonra benimde ön cama film çektirmememi önerdi ve oradan ayrıldım. Şimdi sormak istediğim şu; fc5 kasaya ön cam için ısı geçirmeyen film çektirip olumsuz bir durum ile karşılaşan var mı? Ya da ben X marka çektirdim çok memnunum diyen var mı? Fikirleriniz benim için önemli ve buradan çıkacak sonuca göre hareket edeceğim
Seçkin hocam oftuning, global diye bir marka seramik cam filmi çekiyor ön cama. Lumarr yerine onu çektiğini hem fiyat olarak uygun olduğunu hemde olumsuz geri dönüş olmadığını söylemişti açıkçası ağustosun ikinci haftası adana'ya geldiğimde yaptırmayı planlamıştım ama gece yansıma yapma olayını iyice bir sorayım o zaman.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet hemen hemen tüm forumlarda air 80 yansıma yapıyor denmiş. Yansımayı da filmin içindeki mikron düzeyde metaller yapıyormuş.bizdeki ogs çalışmayınca sokuldu o nedenle pek bir yorum yapamayacağım. Air 80 den sonra ogs çalışmıyor ve kapalı garajın varsa garaj kumandası zor algılıyor bilgin olsun.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Seçkin hocam oftuning, global diye bir marka seramik cam filmi çekiyor ön cama. Lumarr yerine onu çektiğini hem fiyat olarak uygun olduğunu hemde olumsuz geri dönüş olmadığını söylemişti açıkçası ağustosun ikinci haftası adana'ya geldiğimde yaptırmayı planlamıştım ama gece yansıma yapma olayını iyice bir sorayım o zaman.

Bende oftuninge gittim ve parlama yaptığı bilgisi aldım. Özellikle lumar veya bir başka marka belirtmeden bu cevabı verdiler. Giderseniz aldığınız cevabı buradan yazarsanız sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2019
O zaman sorun atr serisi gibi metalik filmlerdede orta kalite işte bu seriler trde şu döviz kuru yüzünden ne kaliteli filmlerin üst serileri mevcut ne de adam akıllı marka ctx serisi bile yok sebep amerikadan getirmiyorlarmış 3m keza cs serisi bulmak mucize 2 sene sonra film bulurmuyuz bilmiyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba, malum Adana'da yaşıyorum ve yaz aylarında güneş bi hayli etkiliyor. Geçtiğimiz hafta Adana Lumar bayiine uğradım ve ön cama şeffaf ısı geçirmeyen özellikte film çektirmek istediğimi söyledim. İlgilenen arkadaş daha önce bu kasaya benim istediğim özelliklerde ön cama film çektiğini, fakat müşterinin gece karşıdan gelen aracın farlarının filmden sonra gözünü aldığını (fazla parladığını) söylediğini belirtti. Daha sonra filmi söküp tekrardan film çektiğini ve aynı sorunun tekrarladığını belirtti. Başından geçen bu tecrübeden sonra benimde ön cama film çektirmememi önerdi ve oradan ayrıldım. Şimdi sormak istediğim şu; fc5 kasaya ön cam için ısı geçirmeyen film çektirip olumsuz bir durum ile karşılaşan var mı? Ya da ben X marka çektirdim çok memnunum diyen var mı? Fikirleriniz benim için önemli ve buradan çıkacak sonuca göre hareket edeceğim ?
kendin iki aracımada fb7 ve şuanki fc5 aracıma ilk alınca uyguladığım ilk şey cam filmi (ön camda dahil) iki aracımada solar Gard markasını kullandım ben çok memnunun ön cama gelince ilk taktırırken çekincelerim vardı numaralı gözlük kullanan biriyim sıkıntı çıkarmı diye ama olmadı 2013 ten beri kullandığım bir marka bende herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.izmir güneşinde honda araçların çamları çok eğik olduğu için içerisi ısıya çok maruz kalıyor yaptırmak şart

akif

0
Aracınız
Bende oftuninge gittim ve parlama yaptığı bilgisi aldım. Özellikle lumar veya bir başka marka belirtmeden bu cevabı verdiler. Giderseniz aldığınız cevabı buradan yazarsanız sevinirim.
Seçkin hocam oftuning'i tekrar arayıp air80'de gece parlama yansıtma yapıyor diye şikayetler var bilginiz var mı diye sordum, bir miktar yapabilir sık sık gece yolculuğu yapıyorsanız llumar'ın en açık siyah seramik filmini çekelim onun da fiyatı ön cam için 500 TL dedi. Şeffaf yerine en açık siyah ton daha mantıklı geldi bana ama düşünme aşamasındayım siyah en açık ton da olsa gece sıkıntı yaratır mı görüşte diye.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Seçkin hocam oftuning'i tekrar arayıp air80'de gece parlama yansıtma yapıyor diye şikayetler var bilginiz var mı diye sordum, bir miktar yapabilir sık sık gece yolculuğu yapıyorsanız llumar'ın en açık siyah seramik filmini çekelim onun da fiyatı ön cam için 500 TL dedi. Şeffaf yerine en açık siyah ton daha mantıklı geldi bana ama düşünme aşamasındayım siyah en açık ton da olsa gece sıkıntı yaratır mı görüşte diye.

En açık da olsa trafik polisleri ile sıkıntı yaşamak istemiyorum. Bu sebeple şeffaf ve ısı yalıtkanlığı olan film tercih etmek istiyorum. Bilgi için teşekkürler.

Geri