FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Son durum bu plastik şişeyi oradan alıp içi sünger dolgulu bir bezi rulo yaptım sıkıştırdım. Halen ses yok. Ekli dosyayı görüntüle 261547
Suan bende sende bu sekilde ziriltiyi kestik ama asil sorun ne acaba hala aklim orada. Bu kastirma islemi o sol yandaki mekanizmayi kastiriyor bi bulabilsem rahatlicam. Diceksinki ses gelmiyor daha ne asil sorunu bulamadigim icin surekli dusunuyorum. Yapisal bir hata var bi yerde :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Suan bende sende bu sekilde ziriltiyi kestik ama asil sorun ne acaba hala aklim orada. Bu kastirma islemi o sol yandaki mekanizmayi kastiriyor bi bulabilsem rahatlicam. Diceksinki ses gelmiyor daha ne asil sorunu bulamadigim icin surekli dusunuyorum. Yapisal bir hata var bi yerde :)

Orda ki kapak çekince çıkıyor mu hocam.ben bir türlü kesemedim sesi.bir de yanlışlık olmasın havalandırmadan gelen zırıltıdan bahsediyoruz dimi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Orda ki kapak çekince çıkıyor mu hocam.ben bir türlü kesemedim sesi.bir de yanlışlık olmasın havalandırmadan gelen zırıltıdan bahsediyoruz dimi

Yok kapakla isiniz yok. Uguruzer arkadasin attigi resimdeki gibi ayaklara ufleyen havalandirmanin arasinda birsey sikistir. Ama kalin birsey olsun kassin o plastigi. Sonra bir dene zirilti kesilecek mi

Aracınız
Civic FC5 2019
Yok kapakla isiniz yok. Uguruzer arkadasin attigi resimdeki gibi ayaklara ufleyen havalandirmanin arasinda birsey sikistir. Ama kalin birsey olsun kassin o plastigi. Sonra bir dene zirilti kesilecek mi

Orası tam olarak gaz pedalının üzeri değil mi

Aracınız
Civic FC5 2019

Orası resimdeki gibi açık değil dimi hocam.dizimize denk gelen yerde kapak yok mu acaba

Geri