Civic FC5 Fc5 Otomatik Kararan Dikiz Aynası Işığı

Merhaba 2020 exe+ fc5 sahibiyim arabada orjinal otomatik kararan dikiz aynası mevcut.Ancak önceki gördüğüm diğer marka arabalarda aynanın altında var olan iki oluktan birinde ışık yanıyordu.Benim aracımda bu ışıklar yanmıyor.Çalışma prensibinde burada ışık yok mu yoksa benim aynamda mı sorun var yardımcı olursanız sevinirim.Image.jpeg

POCO F2 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Merhaba 2020 exe+ fc5 sahibiyim arabada orjinal otomatik kararan dikiz aynası mevcut.Ancak önceki gördüğüm diğer marka arabalarda aynanın altında var olan iki oluktan birinde ışık yanıyordu.Benim aracımda bu ışıklar yanmıyor.Çalışma prensibinde burada ışık yok mu yoksa benim aynamda mı sorun var yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 262259

Kıyasladığınız araçlar neler? Sistemleri farklı olabilir.
Ayna normal çalışmıyor mu? Arka taraftan ışık vurduğrunda kararmıyor mu?

Kıyasladığınız araçlar neler? Sistemleri farklı olabilir.
Ayna normal çalışmıyor mu? Arka taraftan ışık vurduğrunda kararmıyor mu?
Vag grubu araçlar,nissan araçlarda net olarak hatırlıyorum.Çok rahatsız olduğum bir durum olmadı ama bagaj yüksek olduğu için mi böyle hissediyorum emin olmak istedim

akif

0
Aracınız
Merhaba 2020 exe+ fc5 sahibiyim arabada orjinal otomatik kararan dikiz aynası mevcut.Ancak önceki gördüğüm diğer marka arabalarda aynanın altında var olan iki oluktan birinde ışık yanıyordu.Benim aracımda bu ışıklar yanmıyor.Çalışma prensibinde burada ışık yok mu yoksa benim aynamda mı sorun var yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 262259

Fc5'in otomatik kararan dikiz aynaları ışık yanmadan çalışıyor hocam rahat olun bir arıza yok yani. Diğer araçlarda ışık yanıyor haklısınız bende titanium paket focus vardı onda da yeşil ışık yanardı otomatik kararan dikiz aynasında ama Fc5'de ışık yanmıyor lakin çalışıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fc5'in otomatik kararan dikiz aynaları ışık yanmadan çalışıyor hocam rahat olun bir arıza yok yani. Diğer araçlarda ışık yanıyor haklısınız bende titanium paket focus vardı onda da yeşil ışık yanardı otomatik kararan dikiz aynasında ama Fc5'de ışık yanmıyor lakin çalışıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için

Aracınız
Civic FC5 2018
benim araçta da var ama yeşil ışık yanınca aktif, kapalı olunca karartma modu kapalı diye biliyorum.bi tuş olması lazım. ama karartmanın hemen hemen hiç etkisi yok. yani açık mı kapalı mı olduğunu bile ayırt edemiyorum ben. bi de arka camın yapısından kaynaklı ışık hüzmesi oluşturuyo.2018 aracıma 500 tl verip servisten taktırmıştım.önceki aracım 2013 titanium focustu bariz bi şekilde gece far ışığını kesiyordu. serviste dile getirdim.ordaki araçlara da baktım aynı şekildeydi

Geri