Civic FC5 FC5 Ses Yalıtımı - Bitüself + Kauçuk yanmaz köpük

Aracınız
Civic FC5 2018
HONDA CİVİC FC5 BAGAJ İÇ İZALASYONU ÜST PANDİZOT
253381
Arkadaşlar bagajdan kabine gelen sesler için bu ürün var.Acaba lastik uğultusu için işe yarar mı kullanan var mı?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar ekleme olsun diye yazıyorum;
Araçta yagmurlu havada citir citir gelen ses arac altindan gelmiyor. Aracin tekerlekleri kaportanin disinda kaldigi icin kapilara firlatiyor bunu yagmurlu havada hala ses gelince cami acip inceleyerek farkettik, bunu aracin yan taraflarinin ve arka sis reflektorlerinde camur birikmesinden anlayabilirsiniz. Bunun icin gittigidiyordan fc5 pacalik seti aldim yorumumu ondan sonra tekrardan yaparim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam paçalık setini taktırdınız mı ve işe yaradı mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
HONDA CİVİC FC5 BAGAJ İÇ İZALASYONU ÜST PANDİZOT
Ekli dosyayı görüntüle 253381
Arkadaşlar bagajdan kabine gelen sesler için bu ürün var.Acaba lastik uğultusu için işe yarar mı kullanan var mı?
bence işe yaramaz, tavsiyem bagaj alt içten tarafa akustik sünger yada birkaç kat adeself uygulaman.önemli olan sesi araç içine girmeden kesmek

Aracınız
Civic FC5 2019
Cevabinizdan sonra revo 2 yi arastirmaya basladim sessizlik acisindan olumlu yorumlar okudum hep suan kullandigim lastik michelin crossclimate 4 mevsim 68 db ve 8 aylik lastikler ses azaltma adina bunlardan vazgecip revo 2 ye gecmem mantiklimi sizce 2 db araç icine ne derece yansir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bu arada bagajın bir kismina siyah süngerden kullandım koku yapti suanda araci havalndiriyorum insallah süngerin kokusu geçecek
sünger kokusu geçti mi?

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
hafta sonu fc5 aracımın davlumbazlarını söküp pütür+adeself izolasyon yapacağım . sökünce fotoğraflar paylaşırım
Hocam çok teşekkür ederim düşünceniz ve unutmadığınız için. Ama ben o msjdan sonra söküp izolasyon yaptım kendi çabalarımla. Ancak belirteyim ki bu işe başlamadan mutlaka klips seti alın kırılma çok yaşanıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
ne olur ne olmaz diye klipslerin tamamını satın aldım, merak ettiğim izolasyon ise yaradı mı? db olarak öncesi ve sonrası ölçüm yaptınız mı?
Hocam çok teşekkür ederim düşünceniz ve unutmadığınız için. Ama ben o msjdan sonra söküp izolasyon yaptım kendi çabalarımla. Ancak belirteyim ki bu işe başlamadan mutlaka klips seti alın kırılma çok yaşanıyor.

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri