Fd6 2009 premium uzun+kısa+sis led Xenon tavsiyesi

Aracınız
Civic FD6 2008
Kalitesi tartışılır. Ömrü max. 9-10 ay. Trafikte de muhtemelen herkesin gözünü alacak. Sizli ve yağmurlu hava konusunu hiç söylemiyorum bile.

30.000 bin saat ömrü vardı. Halojenlerden daha fazlaydı saat ömrü. Ürün alman malı. Dağı taşı aydınlatan çin mallarından değil. Odak noktası olan gözü almayan cinsten. 5 aydır kullanıyorum. Uzun yol da yaptım yağmurlu havalarda da kullandım. Konforu çok iyi. Full karanlıkta önde ki araba da testte yaptım ışığı tamponun yukarısına çıkmıyor. Ayrıca halojenler 55 watt bunlar 35 watt. Aküyü de zorlamıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
30.000 bin saat ömrü vardı. Halojenlerden daha fazlaydı saat ömrü. Ürün alman malı. Dağı taşı aydınlatan çin mallarından değil. Odak noktası olan gözü almayan cinsten. 5 aydır kullanıyorum. Uzun yol da yaptım yağmurlu havalarda da kullandım. Konforu çok iyi. Full karanlıkta önde ki araba da testte yaptım ışığı tamponun yukarısına çıkmıyor. Ayrıca halojenler 55 watt bunlar 35 watt. Aküyü de zorlamıyor.

Marka model paylaşırsanız biz de faydalanalım 200 liraya Alman malı görmedim ben çünkü.

Aracınız
Civic FD6 2010
Photon acorn serisi hb4, h11, hb3 280 tl herbiri. Fiyatı yanlış anlamadınız değil mi. Kısa uzun sis herbiri 280 tl. Üçü 840 tl

Ben, uzun kısa ve sis 200 lira mesajına cevap yazdım sizinkine değil. Karıştırdınız sanırım.
Photon'u biliyoruz tabiki.

Geri