Fd6 Jant Lastik

Merhaba Arkadaşlar elimde 2 3 aylık michel 15 yazlık lastik var orjinal premium elegans jantı arıyorum ankara içi bu lastikleri satıp 16 17 jant lastik almak isitiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba Arkadaşlar elimde 2 3 aylık michel 15 yazlık lastik var orjinal premium elegans jantı arıyorum ankara içi bu lastikleri satıp 16 17 jant lastik almak isitiyorum

Bulmanız çok zor. Yıldız sanayide çıkma elegance jantları mevcut. 2 bin civarı fiyatları var. Şaşmazdaki jant satanların hemen hepsinde de replika honda jantları var dikkat edin.

Aracınız
Civic FD6 2010
replikası olduğunu bilmiyodum teşekkür ederim ama 2 bin civarı çok nette bi kaçtane denk geldim 1200 1500 arası

Bir dönem ben de çok aradım. 1800-2000 civarlarına buldum hep. Uygun fiyatlı bulursan detaylı incelemeni öneririm. Piyasadaki jantların hepsi replika çünkü. Sahibinden satılık bulursan daha iyi olur tabi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Peki bu elimdeki 15 lik micheller kaça gider hocam 1300 e almıştım

Yani ona bir yorum yapamayacağım. Lastiklerin iyiyse ben kullanmaya devam etmeni öneririm. Sırf jant alacağım diye masrafa girme.
Benim aracım da dream. Yazlık lastiğim yoktu ben de kışlıkları 15 jantla bıraktım yazlık alırken jant da aldım. Ama masraflı oluyor tabi.

Geri