Fd6 kısa far halojene çevirme

cvcfd6

0
Arkadaşlar merhaba fd6 makyajlı kasa zenonlu farlarımı halojen fara çevirebilir miyim?far yükseklik ayarı kırıldı zenon muayeneden kalıcak bu şartlarda.parçayı sordum 2900 tl istediler servisten.halojen far takılır mı makyajsız kasalardaki gibi

Aracınız
Civic FB7 2015
Parçanın ne sıfırı ne de çıkmasının ilanı var. Servisin verdiği fiyat uçuk. En iyisi parçanın karşılığı duruyorsa idareten plastik kaynağı yaptırılıp muayeneden geçebilirsiniz ya da Honda çıkma parça satan yerleri arayıp parça ellerinde varsa size kargolayıp gönderirler. Parçanın çıkmasının baya uyguna alınacağını düşünüyorum tabi iyi araştırmak lazım. Bir de bu parçanın sağ sol farkı olabilir kırık parça hangi yöndeyse onu almak daha iyi olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cvcfd6

0
İzmirde birinde buldum 2011 çıkması benim araç 2010 ustama gösterdim bu olmaz kalın bu dedi şaştım kaldım 2010-11 aynı kasa aynı far sistemi nasıl yükseklik sensörü farklı oluyo 2010 araç mı bulacağız illa ya da bizim usta yanlış gördü desem üstündeki somunu bile gördü bu 10luk bizimki 8 olacak diyo

Aracınız
Civic FB7 2015
İzmirde birinde buldum 2011 çıkması benim araç 2010 ustama gösterdim bu olmaz kalın bu dedi şaştım kaldım 2010-11 aynı kasa aynı far sistemi nasıl yükseklik sensörü farklı oluyo 2010 araç mı bulacağız illa ya da bizim usta yanlış gördü desem üstündeki somunu bile gördü bu 10luk bizimki 8 olacak diyo

Ne parçaymış bu kadar uğraştırıyor. Ustanın bir bildiği vardır ama yetkili servisi arayıp yedek parçaya bağlansanız böyle bir fark var mı diye sorsanız cevap verirler mi acaba. Aynı kasada bir yıl içinde farklı parça olması çok mantıklı gelmiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cvcfd6

0
Hocam ah neler var ben yoruldum bunlarla uğraşmaktan herkes farklı bi şeyler söylüyo:).yetkili servis de ne dese beğenirsiniz şasi numarasını ver diyo napacaksa fark var mı diyorum bilmem ben onu diyo.hayırlısı artık geçmezse geçmesin diycem en son

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ah neler var ben yoruldum bunlarla uğraşmaktan herkes farklı bi şeyler söylüyo:).yetkili servis de ne dese beğenirsiniz şasi numarasını ver diyo napacaksa fark var mı diyorum bilmem ben onu diyo.hayırlısı artık geçmezse geçmesin diycem en son

Ankara'da yaşıyorsaniz cikmacilara bir bakin hocam neymiş bu böyle far beyni gibi pahalı mübarek bide.

Geri