Civic FD6 Fd6 Ön cam fitili

Osrak

0
Aracınız
cd12ec625591b8d66c59dec32aae65de.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Su alma durumu olacağını zannetmiyorum bu fitil sadece oradaki görsellik kötü görüntüyü kapama bu videomu izlerseniz faydaso dokunacaktir size iyi gunler
Fatih kardeşim uygulama güzel aynı sorun şuan bende de var. Anlamadığım tek yer bunu oraya nasıl oturttun yani yapışkan yada silikon v. B bişey mi sıktın yoksa kendi üzerinde yapışkanı mı var

Aracınız
Civic FD6 2008
@Fatih marco elinize sağlık arkadaşlar, yarın bende deneyeceğim. anlamadığım bu bantı silikon ilemi tutturdunuz yoksa kendiliğinden yapışkanlımı
Kardesim ben silikon kullanmadim zaten yukari va asagiya dogru daraliyo buralardan sikistirdim ben yanliz ozelikle yukari dogru daraldigin icin malzemeyi falcatayla ufak traslama yap birazz ugrastiriyo yukari kisim tatli sert sekilde olcak eger zorlarsan camı catlatirsin cunku camin hassas oldugu yer silikon kullanabilirsin ust citayi tutan beyaz kilitler var onlara silikon sıkıp uzerine bunu yerlestirebilirsin biraz el becerisi istiyo iyi sürüşler

Aracınız
Civic FD6 2007
Fd6 ön cam fitili sorunu ve hiçbir yerde yok sağ taraf üstteki resimde olduğu gibi görüntü canımı sıkıyor nasıl bulurum yada çözerim başka bir fitil alıp oraya göre kesip slikonlayacağım en sonunda bişey olurmu ya da Uygun olurmu

Aracınız
Civic FD6 2007
Ayni parça bende de kayboldu. Camcım o boşluğa göre bir plastik kesti ve japonla tutturdu. Orjinali gibi oldu. Para bile almadı sağolsun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nerde bu camcı aynı durumda fd6 kasa var 600 lira dedi biyerde bulabildim zaten camcıda yaptırırım daha iyi ama satarken sorun olur mu (gerçi biz alırken sorun olmadı ama gözümüz arabanın genel görünümü üzerine dalmış heralde ilk olunca bide ☺️) satıp model yükseltmek istiyorum a dan Z ye bakım yaptırdık alalı bir oldu barı fitilide yaptıralım tam olsun amin

Aracınız
Civic FD6 2008
Hocam sayfaya mesaj attım.saticiyla gorusucem benim iki problemim daha var bugün çıktı daha yardımcı olabilir misiniz? Kocaeli'de yazıyorum. Fd6 dream var aracın ön cam sağ soldaki cam kenarlarindaki çıtalar çatladı.fd6 kronik sorunu sayfanızda okumustum. Yanlış hatırlamıyorsam şuan şoför paspas altı nemli ordan su alıyor olabilir mi. Ve ön sağ koltuğun hemen tavan kısmında sağdaki birleşim noktasında nem var acaba bunlardan dolayı mi su alıyor . Kaportacı ya mi gitmem gerekiyor.? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam sayfaya mesaj attım.saticiyla gorusucem benim iki problemim daha var bugün çıktı daha yardımcı olabilir misiniz? Kocaeli'de yazıyorum. Fd6 dream var aracın ön cam sağ soldaki cam kenarlarindaki çıtalar çatladı.fd6 kronik sorunu sayfanızda okumustum. Yanlış hatırlamıyorsam şuan şoför paspas altı nemli ordan su alıyor olabilir mi. Ve ön sağ koltuğun hemen tavan kısmında sağdaki birleşim noktasında nem var acaba bunlardan dolayı mi su alıyor . Kaportacı ya mi gitmem gerekiyor.? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Mesajınızı aktardığım bu konuyu inceleyin, cam çıtaları çatlaksa ve altındaki silikonda özelliğini kaybetmişse su sızdırabilir, iç ön tavan direk kaplamalarını söküp şüphelendiğiniz yerden renkli cam suyunu gibi bir sıvıyı akıtırsanız sorunun kaynağını bulabilirsiniz.

Aracınız
Civic FD6 2008
Mesajınızı aktardığım bu konuyu inceleyin, cam çıtaları çatlaksa ve altındaki silikonda özelliğini kaybetmişse su sızdırabilir, iç ön tavan direk kaplamalarını söküp şüphelendiğiniz yerden renkli cam suyunu gibi bir sıvıyı akıtırsanız sorunun kaynağını bulabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim en müsait zamanda denicem

Aracınız
Civic FD6 2009

Bende de aynı durum mevcut. Özel bir Honda servisine gittiğimde bana sadece yetkili serviste bulabilirsin oradan araba su almaz sadece görüntü olarak kötü durur dedi bir oto camcıya gitmende fayda var demişti . Aracı alalı 1 yıl oldu çok şiddetli yağmurlar gördüm iç bölme hiç nemli veya ıslak olmadı inşallah ciddi bir şey yoktur. (Özel servisin içeriye su almaz demesine istinaden yazıyorum)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri