fd6 otomatik şanzıman yağ değişim servis fiyatı

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bana Çamkıran indirimli fiyat uyguladı arkadaşlar şanzıman yağ değişiminde
Periyodik bakım şartı felan istemedi
İzmir deki arkadaşlar değerlendirmek isterse kaçırmasınlar fırsarı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende anlayamadım gerçekten. Biraz önce de Damla Servisi aradım. Şanzıman yağı değişimi için işçilik dahil 600 TL fiyat verdi. Kampanyalı fiyat olduğunu ve işçiliklerde %20 indirim olduğunu söyledi. Şanzıman filtresi için ise 510 TL dedi. Servis bakım olarak çok yoğunlarmış, şanzıman yağı için bile en az 3-4 gün önce randevu almamı önerdi.
Bu arada, rutin periyodik bakım paketi fiyatı da 790 TL imiş.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben FB7 aracım için bugün Istanbul Ayışığı servisi arayıp şanzıman yağı değişimi fiyatını sordum. 650 TL fiyat verdi (şanzıman filtresi hariç) ve bu fiyat şu andaki standard kampanya dahilinde olmayan fiyatmış. %20 kampanya indirimi ancak rutin bakım paketi yapıldığı taktirde ek olarak uygulanıyormuş. Yani sadece şanzıman yağı değişimi için kampanya indirimi geçerli değilmiş. Bilginize.

Periyodik bakım yapilmazsa diğerine indirim yapilmaz diye bir kuralı ilk defa duyuyorum, başka servislerle görüşmenizi öneririm.

Periyodik bakım yapilmazsa diğerine indirim yapilmaz diye bir kuralı ilk defa duyuyorum, başka servislerle görüşmenizi öneririm.

Haklısınız, her servis ayrı bir hikaye yazıyor demekki. Yaptıkları işçiliklerede bu sebeple şüphe ile bakıyorum artık. Belki biraz paranoyakça olacak ama, en iyisi orjinal parçayı alıp dışarıda göz önünde yaptırmak galiba.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün randevu için (2013 fb7) Bora'yı aradım bakım 890 TL (lpg filtreleri dahil) fiyat verdi. Şanzıman yağı değişimini sordum 750 TL (filtresi 250 TL) dedi kampanya dahilinde indirimli fiyat mı dedim hayır dediler kasada düşüyor fiyat dedi. Bora bu şekilde mi fiyat veriyor bilgisi olan var mı? Efe mesela direk 520 TL dedi. Bora'dan randevu aldım bakalım ne fiyat çıkartacaklar, forum indirimini de söyleyeceğim.

Geri