Fd6 otomatik vites mandalı hakkında

Aracınız
Civic FD6 2011
beyler hayırlı akşamlar bugün aracı sürerken bi dalgınlıkla vitesi p den r ye alırken mandala tam basmadım biraz zorladım ama r ye geçmedi çok hafif bir metal sürtünme sesi geldi gibi oldu ama tedirgin oldum bir problem yaratmaz değil mi

Aracınız
Civic FD6 2009
Merhabalar ,
Otomatik vites araçlarda mandal kilit görevi görüyor diye biliyorum tam basmadığınız için manuellerde debriaja tam basmadığımız zaman geriye atarken metal sürtmesi sesi gelir onun gibi bir şeyse bir şey olmaz diye düşünüyorum .
Daha sonra ileri geri bir deneme yaptınızmı peki ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
p de iken ayırma düğmesine tam basmadan r ye geçirmeye çalışırken zorladım biraz, hafif bir ses geldi gibi oldu attan , sonra düğmeye tam basarak geçirdim r ye

Aracınız
Civic FD6 2009
İnternetten bazı forumlarda sizin bu durumu araştırdım bir arkadaş sadece şey yazmış 10 yıldır otomatik kullanıyorum bazen frene basmadan p ye alıyorum ses çıkıyor falan yazmış . Bir de geri vites dişlileri normal vites dişlilerinden farklı diye biliyorum şans işi inşallah bir sorun çıkmaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şu anda kullanımda bir sorun yoksa bir seferlik hatadan bir sorun olacağını sanmıyorum.

Geri