Fd6 salıncak burcu

Arkadaşlar herkese merhaba. Geçen gün arabamın alt takımına baktırdığımda salıncak burçlarının artık çatlama yaptığı değişmesi gerektiği söylendi. Biraz araştırdım internetten taiwan malı salıncak burçlarını bulabildim iyi olarak. Yerli ürün düşünmüyorum. Ancak ustama sorduğumda taiwan mallarınında kaliteli olmadıgını,fazla dayanmayacağını en iyi sonuç için servis malı kullanmamı tavsiye etti. Fakat servis fiyatları malum. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir, kullandığınız bildiğiniz iyi bir ürün varmı? Tavsiyelerinizi bekliyorum

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Doğrudur orjinal en uzun ömürlüsüdür, yan sanayilerde bulabilirseniz 555 ve Blueprint iyidir diyebilirim.
FD6 için blueprint'in salıncak burcu şudur,

@megawolt başka bir konuda değişimi yaptıracaktı, ilgili konuyu incelemenizi tavsiye ederim,

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Doğrudur orjinal en uzun ömürlüsüdür, yan sanayilerde bulabilirseniz 555 ve Blueprint iyidir diyebilirim.
FD6 için blueprint'in salıncak burcu şudur,

@megawolt başka bir konuda değişimi yaptıracaktı, ilgili konuyu incelemenizi tavsiye ederim,

Henüz daha yaptıramadım, şanzıman yağının değişimi için filtrenin gelmesini bekliyorum. Değişim sonrası süreci paylaşacağım inşallah.

Geri