Fd6 satıp Fd6 aldım :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hadi biz anlarız da eş dost ne der. Bir jant için oraya gitmek pek te makul, inandırıcı bir sebep gibi durmuyor :ROFLMAO: bahsettiğin yerler de mimli yerler hocam. Hocam ayıp oluyoooo ? bu arada turbo getirebilsem kimseyi gözüm görmez
Aynen :LOL: Jant için gidiyorum dersem dalga geçtiğimi falan sanarlar :cautious::D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen Jant için gidiyorum dersem dalga geçtiğimi falan sanarlar :cautious::D
Hocam sizi tanımayanlar dalga geçer. Fakat ben değil. Her insan kendi alemine göre yorum yapar. Bazı insanlar bir yemek için uçakla kıtalar arası yolculuk yapıyor. Biz bir jant için yakın yere gidiyoruz. Çok mu?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

S

Silinen üye 20336

Guest
Geçmişte bunları çok izlemişliğim var, bi dönem 80bine FN2 Type R almak üzereydim ve bayağı araştırmıştım, bu videoların hepsi sık kullanılanlarımda duruyor :D
Buraya da direk kopyala yapıştır yapıyorum :D
Aslında yorumum sadece bu FN2 Type R’a özel değildi.
Honda Civic başta olmak üzere otomotiv dünyasıyla ilgili bilgi birikiminiz dikkatten kaçacak gibi değil... ??????

Her konuda aynı fikirde olmasak, aynı tercihleri yapmasak ve aynı tepkileri vermesek de ki bu gayet normal; İletişimdeki reaktiviteleriniz ve konulara bakış açılarınız da kıymetli bulduğum diğer hususlar m2hamid hocam... ??

Bu forumda iyi ki varsınız. Yokluğunuz çok hissedilir... Şahsen ben sizden bir sürü şey öğrendim.

Bu cümleleri gaz vermek yada yaranmak için değil böyle düşündüğüm için yazıyorum!

Esenlik ve afiyet diliyorum... ☺️

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Estağfirullah diyim :) Ben bu platformda keyif aldığım için katılımcıyım, bi katkım varsa ne mutlu diyeyim :)
@h.k_ahmet @RS23 @fahrios hocalarım hepinize takdirleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim :) (y)(y)???

Son düzenleme:
Geri