fd6 vsa hakkında

Aracınız
Civic FD6 2011
dik yokuşları çıkarken aracım hep vsa açıyor kapatıyor bu sırada tekleyerek çıkıyorum yokuşu ,aracım otomatik vsa açmasını nasıl önleyebilirim yokuşta nasıl sürmeliyim çok dik yokuştan bahsediyorum

mturker

Özel Üye
dik yokuşları çıkarken aracım hep vsa açıyor kapatıyor bu sırada tekleyerek çıkıyorum yokuşu ,aracım otomatik vsa açmasını nasıl önleyebilirim yokuşta nasıl sürmeliyim çok dik yokuştan bahsediyorum
Merhaba yokuş başlangicinda S moda alın gaza yüklenmeden kendisinin sakin cikmasini sağlayın.
Vsa nin kendisini açıp kapatması diye sanırım bişey yok, pati çekerken vsa ekranda yanıp söner,
Şayet dediğiniz gibi kendi açıp kapatıyorsa bı anormallik vardır.
Araca çalıştırıp start vermeden önce butondan vsa ı kapattiginza emin olun bir de öyle deneyin S moduyla bayır çıkmayı.

Honda madness

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Sanırım siz lastikle ilgili sorun yaşıyorsunuz, lastiğiniz yolu tam olarak tutmuyor ve aracınız patiye düşüyor bu durumda da vsa devreye giriyor bence lastiklerinizi kontrol edin

Geri