fd6 xenon

slm arkadaslar yeni aldığım 2010 aracımın orjinal xenon ları çok kötü uzun yolda resmen cam a yapışıyorum uzun larla gidiyorum.dışardan bakıldığında ise karşı taraf rahatsız olucak şekilde yanıyor.yani görüntü var icraat yok.photon yada niken marka bi zenon ampülüyle değiştir diyenler oluyor.konu ile ilgili tecrübe yada yaşanmış olduğunuz bu gibi durumlarda nasıl bi yol izlediğinizi paşlaşırsanız sevinirim.saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
slm arkadaslar yeni aldığım 2010 aracımın orjinal xenon ları çok kötü uzun yolda resmen cam a yapışıyorum uzun larla gidiyorum.dışardan bakıldığında ise karşı taraf rahatsız olucak şekilde yanıyor.yani görüntü var icraat yok.photon yada niken marka bi zenon ampülüyle değiştir diyenler oluyor.konu ile ilgili tecrübe yada yaşanmış olduğunuz bu gibi durumlarda nasıl bi yol izlediğinizi paşlaşırsanız sevinirim.saygılar

Kısa farlarınız kendinden merceksiz xenon olması gerekiyor o modelde sanırım. Uzunlara gelince ben photon kullanıyorum ama selektör için. Yolu aydınlatsın önümü 100 metre cam gibi yapsın gibi bir beklentiyle takmadığım için memnunum,takma amacıma hizmet ediyor. Ama anladığım kadarıyla siz uzunlara aldığınızda baya bi önümü göreyim istiyorsunuz ama mercek kullanmadan bunu sağlamak mümkün değil çünkü far çanağınız xenona uygun değil ışığı dağıtıyor. Ayrıca merceksiz kullanılar xenon yada led farlar gece yağışlı havalarda etkili göstermiyor,inip bakarsınız yani acaba yanmıyor mu diye .

hocam mercekli olduğunu söyledi aksesuarcıya gittim muayeneden geçenlerden yani.far ayarına gittim dağıtmıyo tek çizgi gösteriyo.bende anlamadım ilk zenon lu arabam sırf bunun için gece uzun yola cıkmıyorum

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Hem takılan ürünün hem de karanlıkta farlarınızı yakıp fotograf çekip atabilirseniz diğer arkadaşlar da bilgilerini ve tecrübelerini size daha iyi aktarabilirler.

Geri