FE Elegance Executive Plus Farkları Tam Olarak Ne Acaba?

Aracınız
Civic FC5 2019
Farkları bilen ustatlarımız aydınlatırsa sevinirim. 33 bin TL'lik fark var ve bu fiyat farkına değiyor mu özellikler, şimdiden teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Farka değer bence. Carpisma onleme, adaptif cruise falan pahali sistemler zaten

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence de değer, şu anda Eco exetuve kullanıyorum ve bence elegance ile exetuve arasında bile ciddi farklar var. Bir önceki aracım makyajlı kasa Eco elegance idi ve ondan makyajlı Eco exetuve araca geçtim ki exetuve Plusta da ciddi özellikler var. Şu anki exetuve pluslarda da otomatik uzun kısa far var mıdır?

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Evt. Var. Şu anki executive plus larda uzun farlar otomatik yanıyor. Karanlık yollarda karşıdan araç gelmediğinde. Araç geldiği anda kısalara geçiyor. Önüne araç çıktığında kısalara geçiyor. Uzun yolda çok konforlu bir özellik.?

Aracınız
Civic FC5 2019
Evt. Var. Şu anki executive plus larda uzun farlar otomatik yanıyor. Karanlık yollarda karşıdan araç gelmediğinde. Araç geldiği anda kısalara geçiyor. Önüne araç çıktığında kısalara geçiyor. Uzun yolda çok konforlu bir özellik.?
Sanırım paramız yenisine yetmeyecek ama fc5 exetuve plus düşünecem. Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçen hafta 2 gün Corolla hybrit kullandım.Oto dur kalklı ve şerit takipli cruise control özelliği ve aktif uzun far özelliği vardı.Kesinlikle konforu tavan yaptıran özellikler.Hem sıkışık trafikte hem otobanda kendi gitme özelliği müthiş kolaylık sağlıyor.Eğer imkan varsa executive + almak çok faydalı olacaktır.

Geri