FE1 Civic Eco bütün ikaz lambaları yandı

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar aracım 3500 km de ve bütün ikaz lambaları yandı. Yaşayan var mı bunu. Bütün araçlarımı sıfır aldım. Civic te olduğu kadar hiçbirinde sıkıntı yaşamadım

SM-G780G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Anıl Doğukan Tutal
Aracınız
Civic FE1 2021
Lpgden kaynaklı bir arıza mı acaba? Sizin arabanızda silkeleme problemi oluyordu hatırladığım kadarıyla. Araba ikaz lambalarını yaktığı sırada stop mu etti?

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Lpgden kaynaklı bir arıza mı acaba? Sizin arabanızda silkeleme problemi oluyordu hatırladığım kadarıyla. Araba ikaz lambalarını yaktığı sırada stop mu etti?
Hiç stop etmedi. Rahat rahat devam etti. 5-10 km denedim gitti geldi. Hem silkeleme hem erken LPG ye geçme sorunum var doğru hatırladınız

Arkadaşlar aracım 3500 km de ve bütün ikaz lambaları yandı. Yaşayan var mı bunu. Bütün araçlarımı sıfır aldım. Civic te olduğu kadar hiçbirinde sıkıntı yaşamadım

Butun ikaz lambalari yandiginda ilk akla gelen aku oluyor genelde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Butun ikaz lambalari yandiginda ilk akla gelen aku oluyor genelde.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Serviste nöbetçi arkadaş sildi hatayı. Perşembe gel yeni LPG yazılımı geldi onu da atalım dedi. Mersin akbayrak bahsettiğim servis. Arkadaşlar çok hakim gibiydi yaşadığım sorunlara. Antepte kendimi anlatana kadar akla karayı seçtim

Ad Soyad
Mehmet Talat AYDIN
Aracınız
Civic FE1 2021
bugün de benim 1500 km deki fe1 aracımda tüm arıza ışıkları yandı. bin km bakımında lpg güncellenmiştiotohold çalışmıyor esp devre dışı gösteriyor bunun gibi şeyler oldu yol yardımını aradım uzman kişi lpg kaynaklı dedi opet lpg si kalın dedi benzinle kullan söner dedi 350 km yol yapmama karşın sönmedi. bakalım yarına ne olacak benzinde 5.6 ortalama yakıyormuş şaşırdım ve lpg yi bu gidişle kullanmayacağım galiba ekonomik bir araç.

Ad Soyad
Mustafa Çelik
Aracınız
Civic FE1 2021

Aynısı benim aracımda da oldu. Müsait bı yere çektim kontağı kapatıp 10 dakika kadar bekledim söndü. Bı daha olmadı. İnşallah ta olmaz.

Ad Soyad
Mehmet Talat AYDIN
Aracınız
Civic FE1 2021
bugün ikaz lambaları söndü ve araç normale döndü sadece benzinde kullandım yol yardımını aradığımda uzman kişi söylemişti uzun yolda düzelmedi ancak ertesi gün düzeldi. yinede sabah lpg de silkeleme sorunu vardı o yüzden servise gidilecek

Geri