FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
emre emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Arabama 3. Kez güncelleme yapılmasına rağmen stop etme sorunu devam ediyor. Bu durumu yaşayan yada çözebilen var mı

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
FE1 alınacaksa LPG siz 1.5 alınmasını yerinde olur FC5 ten sonra honda için LPG dönemi normalde Honda tarafından bitirildi ama Honda Türkiye ve BRC tarafından hala ısrarla yapılmaya çalışılıyor, Ya güçten taviz verip arızalar düzelecek yada LPG den taviz verilecek aracın performansı alınacak.

Ad Soyad
Kürşat Yıldırım Küçük
Aracınız
Civic FE1 2021
FE1 alınacaksa LPG siz 1.5 alınmasını yerinde olur FC5 ten sonra honda için LPG dönemi normalde Honda tarafından bitirildi ama Honda Türkiye ve BRC tarafından hala ısrarla yapılmaya çalışılıyor, Ya güçten taviz verip arızalar düzelecek yada LPG den taviz verilecek aracın performansı alınacak.
Dostum bu durumun LPG den ya da performanstan taviz vermesiyle alakası yok. İlk defa yapılan birşey. Tüpe uyumlu turbo motor geliştirildi ve ilk araçlarda böyle sıkıntılar elbet olacak. Zamanla bu sorunlar giderilecektir.

Ad Soyad
Ed de
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba ben de haziranda yeni yazılıma geçtim, eco premium araç, şimdilik sorun kalmadı silkeleme olayı tekrarlamadı yaklaşık 2bin km yol gittim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Renault/Dacia grubunun kullandığı 1.0 tce turbo motor landirenzo lpg ortaklığında da acaba benzer sorunlar var mı? Ocak ayına doğru FE1 niyetleniyorum ama burada yazılanlar gözümü korkuttu iyice ?

Ad Soyad
Muhammet YAVUZ
Aracınız
Civic FE1 2021
Renault/Dacia grubunun kullandığı 1.0 tce turbo motor landirenzo lpg ortaklığında da acaba benzer sorunlar var mı? Ocak ayına doğru FE1 niyetleniyorum ama burada yazılanlar gözümü korkuttu iyice ?
Reno grubunu bilmiyorum hocam. Bu sorunlar giderilene kadar FE1 modeline hiç yanaşmayın derim. Ben aldığıma pişman oldum. Sıfır araç alıyoruz servisten çıkmıyoruz. Benzinli motorunu tercih edebilirsiniz.

Ad Soyad
Ed de
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar tekrar merhaba, yaklaşık 3bin km daha uzun yolda kullandım lpg de herhangi Bi problem yok, yalnız yakıtı hep shell den almaya dikkat ediyorum, ayrıca aracın yol tutuşu ve performansı gayet tatmin etti, yakıt 1tl nin altında sayılır, 10yıl dizel kullandıktan sonra ilaç gibi geldi civic, sorun yaşayan arkadaşlar tez zamanda çözüme ulaşır inşallah.

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar tekrar merhaba, yaklaşık 3bin km daha uzun yolda kullandım lpg de herhangi Bi problem yok, yalnız yakıtı hep shell den almaya dikkat ediyorum, ayrıca aracın yol tutuşu ve performansı gayet tatmin etti, yakıt 1tl nin altında sayılır, 10yıl dizel kullandıktan sonra ilaç gibi geldi civic, sorun yaşayan arkadaşlar tez zamanda çözüme ulaşır inşallah.
Çekişte bir sorun varmi sizde

Geri