FE1 Eco Premium halojen farlar

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Premium eco aracım var. Bildiğiniz gibi farlar halojen. Beyaz led far taktırmak istiyorum. öneriniz var mı veya taktıran deneyimleyen.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Photon ve philips marka uyumlu takabilirsin Türkiye piyasasında bildiğim kadarıyla şuan en kaliteli bu markalar ikisininde fiyatı birbirine çok yakın ama çevremde ve duyduğum kadarıyla photon daha çok tercih ediliyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Adsız.jpg
Arkadaşlar bunu kullanan var mı ? Veya fikri olan. Tavsiye eder misiniz ? Photon marka mı acaba bu ?

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Photon yazdığımda bu ürüne rastlıyorum hep. Far doktoru diye bi yer satıyor. Emin olamadım. Bu ürünü taksam garantide bir sıkıntı yaşar mıyım acaba.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Photon yazdığımda bu ürüne rastlıyorum hep. Far doktoru diye bi yer satıyor. Emin olamadım. Bu ürünü taksam garantide bir sıkıntı yaşar mıyım acaba.

Fardoktoru yıllardır olan bi site yeri ankarada diye biliyorum sitesinden telefon ile arayıp bilgi isteyebilirsin garantisi vardır ürünün bence ama dediğim gibi piyasada en kullanıslı phaton ve philips en yüksek fiyattada onlar zaten diğer ledler göstermiyor bana göre iyi daha üst düzey ürünlerde vardır belki ama piyasada bilinen bunlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
satıcıya sorun ürünün markası nedir diye.

Ad Soyad
Ozgur dedekorkut
Aracınız
Civic FE1 2021
Fe1 diye arama yapmak yerine klavuzdan far ampulu modelinizi ogrenerek ornegin H11 gibi aratirsaniz hem daha uygun fiyatli hemde daha cok secenek gorebilirsiniz.

Geri