FE1 lastik basınç uyarısının çalışmaması

Ad Soyad
Avni Kara
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar, fe1 kasa civic aracımda aracı aldığım günden beri lastik basınç uyarısının çalıştığını görmedim. Üstelik hava basınçlarımın 20 lere kadar indiği de oldu. Ben de tüm lastikleri 32 hava vurup resetleyip ve bir miktar yol gittikten sonra tekrardan bir tekerin havası 40 birim bir tekerin havası daha az olacak şekilde farklı kombinasyonlarla tekerlere hava vurarak yeniden yola çıktım. Özellikle abs yi çalıştıracak sertliklerde fren, yavaş hızlarda ve yüksek hızlarda ayrı ayrı denememe rağmen herhangi bir uyarı alamadım. Başına böyle bir durum gelen arkadaşımız var mıdır?

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
benim fe1 aracımda bir kez lastiğe çivi batmıştı. lastik uyarısı yandı. sizinkinde bir sorun var.

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Bende üç kez lastik patladı hepsinde de uyarı verdi ama buradan hondaya sitem etmek istiyorum. Arkadaş hangi lastikte sorun var neden söylemezsin.Önceki aracımda sol ön sağ arka gibi uyarı veriyordu.Bunda hangi lastikte problem var diye baka baka bir hal oluyorum.Hayır ben mi bilmiyorum diye bakındım detayda göremedim.Ayrı bir sitemde silecek suyuna gelsin. Su bitince uyarı vermiyor eski aracımda oda vardı. Umarım soğutma suyunda yada yağ seviyesinde azalma olunca uyarı veriyordur yoksa bunları deneyimlemek kötü olacak :)

Geri