Fikir Verin Lütfen..

Aracınız
Bu zamanda ben dahil herkes aracin once tramer sorgusuna bakiyor kardesim. Malum degisen oldugunda hem parca parasi hem boya parasi iscilik fazlaligi tramere en az 2 kati yansiyacak. Ama sadece düzeltip boyatilirsa yari yariya ttamer sorgusu cikacak. Bu yuzden cebinden para da cikmayacaksa ben duzelttirip boyat derim. Soyleyeyim. Degisime girersen yazacak fiyat 3000 civari. Ama duzeltilip yapilirsa 1000 civarinda yazacaktir.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam senin yerinde olsam kesinlikle serviste yaptırırım. Aracın fotoğrafını da çek bir köşede kalsın.
Neden mi?
İleride aracı satarken yetkili servise gidersin satıcı ile beraber ne var ne yok yapılan edilen her şey ortaya çıkar. Evet tramer önemli ama asıl önemli olan aracın nasıl bir kazaya bulaştığı ettiği.
Hem ileride yok boya attı yok renk farklı derdin olmaz kafan rahat binersin. Hemde her şey serviste kayıtlı belgeli olur.

CORPUS

0
Aracınız
Fb7 Aracimi yeni sattim. Tek kusuru arka tampon ve stop lambası serviste orjinal olsun diye değiştirdim. Pişman oldum. Sanayide sıradan ustaya yaptir tramer kaydı olmasın. Piyasa bunu istiyor. En az 3-4 bin kayıt olacak. Sonra resim falan hepsi hikaye. Yaşadığımi söylüyorum.

Aracınız
Kesinlikle degistirmeyin. Servisler cizik bile olsa para koparmak icin degisim diyor. Allah yetkili servisin eline dusurmesin kimseyi tek yaptiklari insanlari kaziklamak..

İyi bir usta bulun duzeltme ile mumkunse lokal boya yapsin. Satarken lokal boya her zaman avantaj saglar cogu zaman kimse cok takmaz lokal boyayi. Ama değişti dediginizde aracinizdan kafadan 2500-3000tl cizer. Tek kazanan servis olur. Sakin olaki degisime gitmeyin kesinlikle hata olur. allah beterinden saklasin tekrar gecmis olsun..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri