Civic FK7 Fk7 akü takviyesi (başka araçtan)

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar selamlar, 2018 fk7 sport+ aracım. pandemide beklemeden (dolayı neredeyse kasım ayından beri) aracım otoparkta yatıyor. 2-3 ay önce marşa basmıştım marş almamıştı sonra işim olmuyor diye bırakmıştım öyle. üzerindeki lastikler de yazlık o yüzden kışın da binmemeye karar verdim.

Neyse vaziyet böyle sorum şu: başka bir araçtan akü şarj kablosu ile takviye yaparsam aracın elektronik aksamlarına zarar gelmesi söz konusu mu? Daha önce takviye yapan var mı?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
sağolun arkadaşlar tavsiyeler için. ankara'dayım burada önümüzdeki birkaç gün gündüz hava eksilerde görünüyor. biraz normale dönsün marşa basıcam bakalım.

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaslar aracim 2 aydir otoparkta ve ben yurtdisindayim bu surecte hic calistirilmasi 2019 model sizce akusu bu hava kosullarinda bitmismidir ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaslar aracim 2 aydir otoparkta ve ben yurtdisindayim bu surecte hic calistirilmasi 2019 model sizce akusu bu hava kosullarinda bitmismidir ?
Akünün bitip bitmeyeceğini kestirmek zor, akü iyi durumda ise dayanma ihtimali de var ama yine de aküyü boşuna zorlamış oluyorsunuz.
Bu süre zarfında akü kutup başlarını sokseydiniz daha iyi olurdu.

Aracınız
Civic FB7 2013
Biraz acil oldu yapamadik bugun bi deneticem bakalim insallah calisir :)
Işıkları yanmasına rağmen çalışmadı . Tr ye dönüşüm 4 ay sonra en erken döndüğümde bakıcam artık servisi çağırabilirsem öyle yapmayı düşünüyorum çünkü yağ vs de değilmesi gerek o şekilde hareket ettirmek istemem aracı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Işıkları yanmasına rağmen çalışmadı . Tr ye dönüşüm 4 ay sonra en erken döndüğümde bakıcam artık servisi çağırabilirsem öyle yapmayı düşünüyorum çünkü yağ vs de değilmesi gerek o şekilde hareket ettirmek istemem aracı
Sigortanızda çekici servis hizmeti var ise kullanabilirsiniz.

Geri