Civic FK7 FK7 Yaz Lastiği Seçimi İçin Önerileriniz

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Aracınız
Civic FC5 2020
Bence Goodyear almayın ben 6 yıllık turanzadan kurtulmak amacıyla Goodyear aldım inanın hiç bi fark görmedim

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bence Goodyear almayın ben 6 yıllık turanzadan kurtulmak amacıyla Goodyear aldım inanın hiç bi fark görmedim
Hangi modeli aldınız detay verirseniz yanıltıcı olmaz. Eski aracımda Efficientgrip kullandım memnundum, şimdiki aracımda F1 Asym 3 kullanıyorum çok memnunum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Orjinal lastikler 94 W imiş bu arada akşam baktım yani sorun olacağını düşünmüyorum
İlginize teşekkür ederim. Asvalt dışına hiç çıkamıyorum. Yolculuklarım da Ankara Polatlı arası 4 kişi + bebek bagaj şeklinde oluyor o yüzden sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Geçtiğimiz cumartesi, Goodyear F1 asymmetric 5 aldım.
Burada yazan arkadaşlar ve nette kullananların genelde memnuniyet sayısı fazla olduğu için.

Henüz daha erken ama şu ana kadar yaklaşık 400 km de ki hissiyatı;
Kasis geçişleri çok yumuşadı ve güm diye gelen vurma sesi yok denecek kadar azaldı.
Tırtıklı yol çizgilerinden geçişlerde ses çok azaldı.
Aracın yoldan gelen sesi azaldı ama öyle uçan halı gibi değil :)
Düz ve engebeli asfaltta dahi konfor çok arttı.

Şu an baya keyif veriyor, konfor anlamında.
Bakalım viraj ve fren performansı neler gösterecek !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu lastikten ben de almayı düşünüyorum. Arka 2 lastiğimde hasar var. Bu lastikten 2 tane alıp öne takacağım. Öndekileri de arkaya taktıracağım. Şu ana kadar izlenimleriniz nasıl? Memnun musunuz?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu lastikten ben de almayı düşünüyorum. Arka 2 lastiğimde hasar var. Bu lastikten 2 tane alıp öne takacağım. Öndekileri de arkaya taktıracağım. Şu ana kadar izlenimleriniz nasıl? Memnun musunuz?
Bende Asy. 3 var şu an gayet memnunum. Lastik ısındı mı bir o kadar konfor artıyor. Uzun yolda gerçekten fark ettiriyor o ses uğultu düşüyor yani. Bir üst modeli 5 daha iyi sanırım ben tavsiye ediyorum.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Bende Asy. 3 var şu an gayet memnunum. Lastik ısındı mı bir o kadar konfor artıyor. Uzun yolda gerçekten fark ettiriyor o ses uğultu düşüyor yani. Bir üst modeli 5 daha iyi sanırım ben tavsiye ediyorum.

Evet 5in 3e göre hemen hemen tüm özelliklerinin %20 oranında iyileştirildiğini söylüyor Goodyear. Siparişi verdim ya umarım memnun kalırım. Siz de 3ten memnunmuşsunuz zaten. Bir çok memnun kullanıcı yorumu da okudum. 2020 testlerinde de en iyi bir kaç lastikten biri olarak görünüyor. Michelin PS4'ün neredeyse yarı fiyatı. Fiyat/performans olarak da tatmin eder diye düşünüyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Evet 5in 3e göre hemen hemen tüm özelliklerinin %20 oranında iyileştirildiğini söylüyor Goodyear. Siparişi verdim ya umarım memnun kalırım. Siz de 3ten memnunmuşsunuz zaten. Bir çok memnun kullanıcı yorumu da okudum. 2020 testlerinde de en iyi bir kaç lastikten biri olarak görünüyor. Michelin PS4'ün neredeyse yarı fiyatı. Fiyat/performans olarak da tatmin eder diye düşünüyorum.
Bence de eder yani Michelin gerçekten pahalı :rolleyes:

Ben uzun yol dahil,kış koşulları hariç lastiklerden son derece memnunum.
Şu an davlumbaz izolasyonu yaptırma gibi bir düşüncem kalmadı.
Lastik yumuşak, kasis geçişleri dahi konfor önemli ölçüde arttı.
Yol tutuşu içinse, ralli pilotu değilim ama dağ yolları ve dar dönüşlerde az da olsa zorladım; bence sonuç harika.
Zaten sipariş vermişsiniz ama arkaları da değiş derim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri