Forum Moderatörü aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FD6 2008
7 senedir Civic FD6 kullanıcısıyım.
CivicTR form sitesine ilk üye oluşumdan itibaren Civic FD6 ile ilgili bir soru veya yardım ihtiyacı duyan
arkadaşlarla karşılaştığımda elimden geldiğince ve anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum.

Son düzenleme:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Cogu kisinin cesaret edemeyecegi isleri yapmayi severim. motor, mekanik, şanzıman ve lpg ayarı konusunda tecrubelerim var. Fd6 kullanicisi arkadaslara yardimci olmak isterim. ;)

Aracınız
Honda CRV
Detailing konusunda yardımcı olmaya çalışırım , fakat bildiğini üzere her sorun tespiti uzaktan mümkün değil. Yönetici olmaya gerekte yok. Elden geldiğince hepimiz bir şeyler katıyoruz. Bu konuda tek önerim var Örneğin; xxx sorunu var ne yapabilirim ? Cevap: beyaz cif al, tuz ruhu gibi önerileri lütfen dikkate almayın bu gibi durumları önlemeye çalışalım elimizden geldiğince. Sektörde kullanılmayan ürünler,bir araca zarar vermedi diye başka aracada vermeyecek diye bir durum yok. Bilgi doğru şekilde paylaşılınca kıymetli. İyi forumlar :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FB7 2013
Adminlik değil moderatörlük yani standart bir üyeden farkı sorumlu olduğu konuda ek düzenleme hakları mevcut. Aslında bir nevi admin'e destekçi gibi :)
Bu arada Adminler @NoFeaR, @maksu, @Can ve @Leo :)

Forum ilk açıldığında yine aynı adminler var mıydı yoksa sonradan değiştiler mi neden ben sadece No Fear' ı hatırlıyorum eskilerden. :unsure:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Site için elimizden bir şey gelecekse yapmaya hazırız. İş süreçleri yüzünden girip bakıyorum ama herhangi bir paylaşımda bulunmuyorum son zamanlarda. Aslında İstanbul için buluşma yapılacak mı acaba diye bekliyorum. Yapıldıysa eğer haberim olmadı. VİP Stance diye bir grup var Facebook'ta, bir de eskiden BERK falan vardı donanım haber'den tanışmıştık, arada sırada Florya Sosyal Tesislerinde buluşma düzenliyorlardı. Belki CiviCTr olarak ta bir aktivite yapılır, öyle bir şey olursa beni etiketlerseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri