Forum Özel Üyelik Sistemi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Özel Üyelik sistemiyle ilgili, aşağıdaki gibi ekstra bir güncelleme yapıldı, mevcut özel üyelerimizden talep gelmesi durumunda ekstra 20 TL sticker gönderimi sağlayabiliriz.

Sticker da alayım foruma da destek olayım diyen üyelerimiz için yeni bir paket oluşturduk,
Özel Üyelik + 30 cm boyunda sticker + 15 cm boyunda sticker + 2 adet magnet 2 adet tanıtım kartı + kargo 50 TL

@EsDuYu Hocam sizin önerinizi de dikkate alarak, yazının daha görünebilir olması açısından forum duyurusu olarak yazdık artık mobil uygulama da forum konuları içerisinde en üstte duyuru olarak gözüküyor, öneriniz için teşekkür ederiz.

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Rica ederim hocam, sevindim düzenleme olmasına 5 ay boyunca yurt dışın da olucam dönünce sticker işini hallederim bende.
İyi forumlar
Özel Üyelik sistemiyle ilgili, aşağıdaki gibi ekstra bir güncelleme yapıldı, mevcut özel üyelerimizden talep gelmesi durumunda ekstra 20 TL sticker gönderimi sağlayabiliriz.

Sticker da alayım foruma da destek olayım diyen üyelerimiz için yeni bir paket oluşturduk,
Özel Üyelik + 30 cm boyunda sticker + 15 cm boyunda sticker + 2 adet magnet 2 adet tanıtım kartı + kargo 50 TL

@EsDuYu Hocam sizin önerinizi de dikkate alarak, yazının daha görünebilir olması açısından forum duyurusu olarak yazdık artık mobil uygulama da forum konuları içerisinde en üstte duyuru olarak gözüküyor, öneriniz için teşekkür ederiz.

Sadece 30 TL 'ye KOMBİNE' nizi aldınız mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ücret 50 Tl olarak çekilde gönderildi. Benim de bir katkım olsun ;)

Profilinizde gerekli güncellemeler yapıldı, desteğiniz için teşekkür ederiz. Stikerların gönderimi için adres bilgilerinizi bana özel mesaj yoluyla ileti misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021

Bahsettiğiniz stickerler, magnetler vs bunların görseli var mı ? Ben de yeni üyeyim. Henüz aracımı almadım kısmetse ay sonu. Forumu yeni tanıyorum. 50 liralık paket içerisindeki ürünler nelerdir tam olarak görebilir miyim ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bahsettiğiniz stickerler, magnetler vs bunların görseli var mı ? Ben de yeni üyeyim. Henüz aracımı almadım kısmetse ay sonu. Forumu yeni tanıyorum. 50 liralık paket içerisindeki ürünler nelerdir tam olarak görebilir miyim ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aşağıdaki resimde görebilirsiniz, linkte ise araç üzerine uygulamış sticker resimlerine ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2020-03-02 at 18.21.05.jpeg

Geri