Frene basıncz titreme

Herkese hayırlı bayramlar olsun. Dostlar 2005 vtec aracım var 140bin kmde daha önce diskleri hiç değismemis sanirim. Frene basınca titreme yapıyor 70 80 km hızlarda. Hatta 160 170 de falan titreme daha da artıyor. Sorun diskten mi dir acaba. Değistirmeyi dusunuyorum bosch disk ve bosch balata almayı düşünüyorum. Bosch iyidir diye düşünüyorum. Teşekkürler.

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sorun diskinizin yamulması ya da düzensiz aşınması. Aynı sorun bende de var. Malzemeleri sipariş verdim. Bayram sonrası disk+balata değişimi yaptıracağım . Ancak forumdaki arkadaşların deneyimlerine göre sorun diski değiştirmekle çözülemeyebilir. Diskle birlikte süreç içersinde balatanız da düzensiz aşınmış olabilir . Dolayısıyla ikisinin takım halinde değişmesi daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.

Sorun diskinizin yamulması ya da düzensiz aşınması. Aynı sorun bende de var. Malzemeleri sipariş verdim. Bayram sonrası disk+balata değişimi yaptıracağım . Ancak forumdaki arkadaşların deneyimlerine göre sorun diski değiştirmekle çözülemeyebilir. Diskle birlikte süreç içersinde balatanız da düzensiz aşınmış olabilir . Dolayısıyla ikisinin takım halinde değişmesi daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkürler. Bende öyle yapmayı düsündüm değişmişken hem balata hem diskte değişsin. Peki siz hangi markayı tercih ettiniz. Ben bosch almayı düşünüyorumda.

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri