Füme aracımdaki beyaz cizikler

Aracımı alalı 1 hafta oldu dert etmediğim birkaç çizik var fakat dert ettiğim ve temizlemek istediğim beyaz beyaz sanırım yandaki araçların kapı açarken vurup boyasının geçtiği izler ıslak mendille biraz uğraşınca çıkıyor ama bunun için güzel bir hem kolay temizliyebileceğim hemde boyayı koruyacak ürün tavsiye edermisiniz, gaz yağı konusunda tereddütte kaldım .şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gyeon markasının TAR diye bir ürünü var . aracın boyasına kesnlikle bir zararı yok. özellikle zift reçine yapışkan izleri için baya etkili. koruma gibi bir durumu yok tabiki amacı leke temizlemek. bir deneyin derim. en olmadı tiner :D ama cok dikkatli kullanmak gerek o yüzden pek tavsiye etmiyorum :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımı alalı 1 hafta oldu dert etmediğim birkaç çizik var fakat dert ettiğim ve temizlemek istediğim beyaz beyaz sanırım yandaki araçların kapı açarken vurup boyasının geçtiği izler ıslak mendille biraz uğraşınca çıkıyor ama bunun için güzel bir hem kolay temizliyebileceğim hemde boyayı koruyacak ürün tavsiye edermisiniz, gaz yağı konusunda tereddütte kaldım .şimdiden teşekkürler

araçta seramik kaplama var mı; ben seramik kaplama yaptırınca tüm çizikler beyaz beyaz belli oldu. seramik alttaki çizikleri çok belli ediyor.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
turtle wax kalın pasta alıp elinizle uygulayabilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Araçta seramik kapmalaya olup olmadıgını bilmiyorum ama yoktur diye düşünüyorum ve öncesinde kötü de bir pasta atılmış pasta pislikleri var kapı içlerinde vs. Islak mendiller sildiğimde aslında beyaz izler çok hafif dağılıyor ama ıslak mendilin temizleme gücü tam anlamıyla yetmiyor

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Komplemi uygulamam gerek yoksa sadece lekelerin olduğu yerleremi

Lekelerin 10 cm dışına kadar dairesel hareketlerle deneyin. Eğer çıkmazsa yukarı aşağı ya da sağa sola düz hareketlerle hızlı ve bastırarak üzerinden geçin çıkartıyor. Tabi eğer dediğiniz gibi diğer aracın boyası ise. Diğer çizikler için bu ürünle ne yaparsaniz yapın karşıdan bakınca belli olur.

Lekelerin 10 cm dışına kadar dairesel hareketlerle deneyin. Eğer çıkmazsa yukarı aşağı ya da sağa sola düz hareketlerle hızlı ve bastırarak üzerinden geçin çıkartıyor. Tabi eğer dediğiniz gibi diğer aracın boyası ise. Diğer çizikler için bu ürünle ne yaparsaniz yapın karşıdan bakınca belli olur.

Başka araçların boyası sağolsun komşularım kapıyı açarken temas etmeyi çok seviyor

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Başka araçların boyası sağolsun komşularım kapıyı açarken temas etmeyi çok seviyor

Sormayın ben de aynı dertten muzdariptim ondan dolayı kullandım hatta tavsiye ederim. Hatta geçenlerde park halinde surtmusler tampona onu da çıkardı ama boyası aşınan yerler kaldı. Yine de beklediğimden daha iyi bir performans sergiledi memnun kalırsınız ?

Geri