Garanti bozulması

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Garantiden çıkar, bayide taktırsan garanti vermezler neden riske soksunlarki kendilerini ki garanti sözle olacak birşey değil ve ambians olayı opsiyon olarak bile yokken bende teslim alırken sormuştum ambiansta olsa güzel dururmuş diye siz takıyormusunuz dedim hayır dedi yetkili

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Selam arkadaşlar yeni kasa civic aracım var ambiyans yaptırmak istiyorum garanti kapsamından çıkarmı araç?
hala forumda mısınız bilmiyorum ama elekrik hattında bir sıkıntı olursa o kısım garantiden çıkar.
siz ambiyans yaptırdınız diye motor ve şanzıman garantisinden çıkmaz.

Aracınız
Civic FB7 2014
@Feyyaz12
Diger arkadasinda @gkhnbkkl belirttigi gibi sadece elektriksel olan cihazlardan olusabilecek sorunlar oldugu takdirde garantiden cikiyor motor garantisi veya sanziman ve diger garanti turlerini hali hazirda devam eder onlari etkilemez.

Aracınız
Honda CRV
Garantiden çıkar, bayide taktırsan garanti vermezler neden riske soksunlarki kendilerini ki garanti sözle olacak birşey değil ve ambians olayı opsiyon olarak bile yokken bende teslim alırken sormuştum ambiansta olsa güzel dururmuş diye siz takıyormusunuz dedim hayır dedi yetkili

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aksesuarlı satılanların çoğu ambianslı satıldı , mantıken bakılırsa bayi taktı hepsine. Onlardada elektriksel garanti bozulması lazım ama bozulmuyor

Geri