Gergi bilyasindan sonra başka sorun !!

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben bu hondayi sorunsuz diye aldım, ama her geçen gün başka sorun çıkıyor. Şimdi de araç D ve R konumunda traktör gibi ses çıkarıyor, boştayken bunu yapmıyor. Videoya yükledim bir bakar mısınız? Özellikle 12. Saniyede boşa alıyorum ses kesiliyor dikkat edin

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Aracınız
Civic FB7 2012
Ben bu hondayi sorunsuz diye aldım, ama her geçen gün başka sorun çıkıyor. Şimdi de araç D ve R konumunda traktör gibi ses çıkarıyor, boştayken bunu yapmıyor. Videoya yükledim bir bakar mısınız? Özellikle 12. Saniyede boşa alıyorum ses kesiliyor dikkat edin

gergi kutugunu orjinalmi aldiniz ina marka orjinali arti keske kayisida degisseydiniz gergiyle beraber ina marka diilse gergi kutugu baska markalarla degissede yine ses yapabiliyor

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
gergi kutugunu orjinalmi aldiniz ina marka orjinali arti keske kayisida degisseydiniz gergiyle beraber ina marka diilse gergi kutugu baska markalarla degissede yine ses yapabiliyor

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadaşın dediği gibi gergiye benziyor. Hatta forumda bir kaç kişi yan sanayi taktıedığına pişman oldu ve tekrar orijinali ile değiştirdiler.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri