Civic FC5 Geri görüş kamerası çözünürlük

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu geri görüş kamerasının netliği,görüşü vs çok kötü. Bir önceki aracim olan 308 e göre hiç memnun değilim.Eski aracimda kameraya göre geri geri korkusuzca gidebiliyordum. Civic te bir kere köşeleri bile kestiremiyorum.Eski aracimla neredeyse 2 parmak mesafeye kadar gayet güzel park yapabiliyordum.Kamera değişirse bu sorunum düzelir mi?

Ad Soyad
Ender Pala
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu geri görüş kamerasının netliği,görüşü vs çok kötü. Bir önceki aracim olan 308 e göre hiç memnun değilim.Eski aracimda kameraya göre geri geri korkusuzca gidebiliyordum. Civic te bir kere köşeleri bile kestiremiyorum.Eski aracimla neredeyse 2 parmak mesafeye kadar gayet güzel park yapabiliyordum.Kamera değişirse bu sorunum düzelir mi?

Bundan önceki Toyota CHR aracımda geceyi bile gündüz gibi gösteriyor ve çok hassas şekilde park edebiliyordum ben de. Şimdiki aracım Civic RS de en sevmediğim şey geri görüş kamerası oldu. Ben de merak ediyorum kamera başka bir kamera ile değiştirilemez mi acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kamerayı söküp çözünürlüğü arttırma şansı yoktur bence. Daha iyi çözünürlüğü olan o boyutlarda kamera nasıl bulunur bilemiyorum değiştiren görmedim ben evet sizlere katılıyorum çözünürlük kötü.
Ben geri vites lambalarını led yaptım daha çok ışık verince çözünürlük arttı. Bir de gösterge ekranında meşhur çubuğumuz var onu kendi ekseninde çevirince ekran ışığı artar kısıksa az görünebilir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
kedi gözü olarak geçen geniş açı modunda kullanıyorsanız o da çözünürlüğü düşürüyor, telefonlardaki 0,6x yapmış gibi, diğer 3 moddan birilerini deneyin bence yeterli çözünürlüğü amacını karşılıyor

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kedi gözü olarak geçen geniş açı modunda kullanıyorsanız o da çözünürlüğü düşürüyor, telefonlardaki 0,6x yapmış gibi, diğer 3 moddan birilerini deneyin bence yeterli çözünürlüğü amacını karşılıyor
Aynen 3 mod var ortadaki bence de iş görüyor.

Geri