Geri görüş kamerasi görüntü hk

ufis

0
Aracınız
bu arada cylone 10 inç olan servisin taktığı cihazımı satmaya karar verdim haberiniz olsun ;=)

Aracınız
Civic FC5 2016
gürolum cihazı söktüm soketleri cıkartım ama düzelme olmadı araştırıyorum cözeriz

Tamam abim teşekkürler . Çözeceğinden hiç şüphem yok . Senin şu Rus eleman bize bir yazılım daha hazırlasın. Ön park sensörleri de çalışsın ama . En sevindirici aramıza dönmen oldu

Sadece hayal et

ufis

0
Aracınız
Tamam abim teşekkürler . Çözeceğinden hiç şüphem yok . Senin şu Rus eleman bize bir yazılım daha hazırlasın. Ön park sensörleri de çalışsın ama . En sevindirici aramıza dönmen oldu

Sadece hayal et

ben gerekeni yazdım ilgilenecegini söyledi haber bekliyorum sık sık kontrol ediyorum artık

ufis

0
Aracınız
gürolum arkadaşlar kamera apk yi güncelleyin diyor benim dosyada olması lazım ordan kamera apk yi al yükle

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Hocam merhaba, benim görseli gözükmeyen ön iki park sensörü için yapılabilecek bir şey var mı :)

ufis

0
Aracınız
inan bende onun üstünde çalışıyorum hem sensör hem koltuk ısıtma bide birol kardeşimin camera konusu var tabi halletmeye çalışıyorum bu ara bitane araç aldım onla uğraşıyorum az kaldı biterse tamamı ile burda olaçağım

Geri