Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

rmys

0
Arkadaşlar merhaba. Göçük sorunu ile ilgili diğer başlık kalkmış sanırım ya da ben bulamadım. Ne yapmayı düşünüyosunuz? Hondadan çözüm yok gibi görünüyo marttan beri ayyuka çıktı sorun ama. Var mı toplu atılacak bi adım?

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=8450]rmys[/MENTION] baslik bilgi kirliligi ve karsilikli satasma dolayisiyla kaldirildi diye biliyorum. Bundan sonra yalnizca bilgi amacli paylasimlar yapilabilecek bu konuda yani "ben servise gittim onarim yapildi" yada "mahkemeye verdim ve sonuc su sekilde" gibi sonuc odakli paylasimlar yapilacak.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

rmys

0
[MENTION=8450]rmys[/MENTION] baslik bilgi kirliligi ve karsilikli satasma dolayisiyla kaldirildi diye biliyorum. Bundan sonra yalnizca bilgi amacli paylasimlar yapilabilecek bu konuda yani "ben servise gittim onarim yapildi" yada "mahkemeye verdim ve sonuc su sekilde" gibi sonuc odakli paylasimlar yapilacak.

İsabetli olmuş. Zaten bunşarın konuşulması gerekiyor ben mahkemeye vermeyi düşünüyorum ama genel düşünceyi de öğrenmek istiyorum

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bu konuda genel bir dusunce yok desem yeridir. Toplu hareketi halkimiz sadece mekan basmak icin kullaniyor. Kimse hakkini mahkemede arama taraftari degil genelde. Mahkemeye verirseniz bilgi paylasiminizi isteriz. En azindan fikir edinmis oluruz.

rmys

0
Bu konuda genel bir dusunce yok desem yeridir. Toplu hareketi halkimiz sadece mekan basmak icin kullaniyor. Kimse hakkini mahkemede arama taraftari degil genelde. Mahkemeye verirseniz bilgi paylasiminizi isteriz. En azindan fikir edinmis oluruz.

Tabi.. Bir iki avukatla görüştüm sorduğum başka hakim tanıdıklar var kesin olmamakla birlikte olumlu sonuç ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyorlar. Ama işte keşke toplu yapılabilse daha kolay olur çünkü bu kadar insanın aracı top değdiği için aynı yerden çökmüş olamaz

Aracınız
Son durum şu şekilde,

Honda, hatasını kabul etmemek adına göçüğünü isteğe bağlı düzelttirip, c sütünuna kompozit madde ile dolgu yaptırmak isteyen müşterilerine 500TL + KDV ücret ile yardımcı olmaya başladı. Müşteri memnuniyeti açısından %80 indirimli olarak yani, 100 + KDV şeklinde servisten randevu alarak işlem yaptırabilirsiniz.

Yapılan işlem ise, araç stoplarının sökülüp orada bulunan deliklerden c sütünu içersine köpük vari kendiliğinden sertleşen bir madde ile müdahale etmek. Araç bu işlemler süresince en az 24 saat boyunca serviste kalıyor, yerinden oynatılmıyor.

Ancak unutmamak gerekir ki, göçük kaydı olan müşteriler arandığından oldukça ezik bir ses tonu ile ikna etmeye çabalıyorlar. Çünkü gidip yaptırırsanız ileride olası bir araç değişim ya da iade durumunda hakkınızı kaybedersiniz.

Son durum şu şekilde,

Honda, hatasını kabul etmemek adına göçüğünü isteğe bağlı düzelttirip, c sütünuna kompozit madde ile dolgu yaptırmak isteyen müşterilerine 500TL + KDV ücret ile yardımcı olmaya başladı. Müşteri memnuniyeti açısından %80 indirimli olarak yani, 100 + KDV şeklinde servisten randevu alarak işlem yaptırabilirsiniz.

Yapılan işlem ise, araç stoplarının sökülüp orada bulunan deliklerden c sütünu içersine köpük vari kendiliğinden sertleşen bir madde ile müdahale etmek. Araç bu işlemler süresince en az 24 saat boyunca serviste kalıyor, yerinden oynatılmıyor.

Ancak unutmamak gerekir ki, göçük kaydı olan müşteriler arandığından oldukça ezik bir ses tonu ile ikna etmeye çabalıyorlar. Çünkü gidip yaptırırsanız ileride olası bir araç değişim ya da iade durumunda hakkınızı kaybedersiniz.
Yalnızca stoplar değil iç döşemeler ve airbaglerde sökülüyor

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen öyle zaten çok büyük abartılacak bir sıkıntı yok. Dert sadece sıfır km bir araba neden böyle oldu. Yoksa arabaların maaşallahı var. Binin gezin şekli şemalı yeter

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar konu başlığını editledim,
Kendi adıma durumu paylaşayım, aracı aldıktan sonra konu ile ilgili servis kaydı oluşturdum şu an da beklemedeyim, denildiği gibi onarım için ararlar ise duruma göre değerlendiririm.
Şu aşamada mahkeme vs. gibi bir düşüncem yok, açıkçası çokta fazla takmıyorum belki yaza doğru pasta cila yapınca gözüme çarpar o zaman belki ilgilenirim.

Geri