Gösterge hararet sorunu

Aracınız
Civic EK
Merhaba öncelikle aracımın gösterge çubuklarını boyamak için söktüm boyadım ve geri taktım ama hararet göstergesi çalışmıyor bazen ortaya çıkıp tekrar 0 konumuna tekrar düşüyor başına gelen varmı ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• IMG_20200827_135122.jpg
    IMG_20200827_135122.jpg
    111.7 KB · Görüntüleme: 37

gunesec

Özel Üye
Merhaba öncelikle aracımın gösterge çubuklarını boyamak için söktüm boyadım ve geri taktım ama hararet göstergesi çalışmıyor bazen ortaya çıkıp tekrar 0 konumuna tekrar düşüyor başına gelen varmı ne yapmam lazım
soketi tam oturdu mu? çıkarıp kontak sprey sıkın, pinleri kontrol edip tekrar takın.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Takıp çıkarırken dikkatli olun. Aman pim kırılmasın. Kadranı 90 derecede motor ısısı sabit iken takılmalı. Daha önceden kadranın sabit kaldığı yeri hatırlayın. Tık diye geçer çok bastırmaya gerek yok. Önemli olan dik şekilde takmak. Motor soğusun ardından tekrar çalıştırın, 90 derecede çubuk istediğimiz yerde kalırsa işlem tamamdır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri