Civic FC5 Gösterge paneli hakkında soru

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar.
Aracım elegans eco makyajlı otomatik.Daha önce vag grubu aracım vardı.Honda bilgi ekranı bana çok karışık geldi.Bir kaç sorum olacak bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Gösterge panelinde bir uyarı olduğunda i iconu görülüyor.Nerede sorun olduğunu multimedya sisteminde göremiyor muyuz?Örn volkswagenlerde sikecek suyu eksikse lastik basıncı eksikse multimedya sisteminde detaylı gösteriyordu.
2. Sorum lastik basınç hatası verdiğinde hangi lastiğin basıncı düşük olduğunu göstermiyor mu?
3.sorum mesela benzinde ekranda 0-10-20 değerinde bir çubuk var gaza basınca azalıyor gazı bırakınca çoğalıyor bununda ne işe yaradığını anlamadım.
Bu arada kitapçıklarına baktım inanın bu bilgileri bulamadım veya o kadar karışıkki görememiş de olabilirim.
Şimdiden Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
1- i tuşuna basarak yönergeler arasından bilgi kısmına gelerek detayını görebiliyorsunuz. Ekrandan uyarıyı göstermiyor.
2- Her lastikte ayrı sensör olmadığı için hangisi olduğunu göstermiyor. Çalışma prensibi dönüş tur sayısı diğerlerinden eksik yada fazla olursa uyarı veriyor.
3- O yazan 10 20 anlık tüketim değeridir hareketli grafik şeklinde yapılmış . Gaza yüklenin artacaktır gazı bırakın sıfırlanır mesala.
@musas

Aracınız
Civic FC5 2020
1- i tuşuna basarak yönergeler arasından bilgi kısmına gelerek detayını görebiliyorsunuz. Ekrandan uyarıyı göstermiyor.
2- Her lastikte ayrı sensör olmadığı için hangisi olduğunu göstermiyor. Çalışma prensibi dönüş tur sayısı diğerlerinden eksik yada fazla olursa uyarı veriyor.
3- O yazan 10 20 anlık tüketim değeridir hareketli grafik şeklinde yapılmış . Gaza yüklenin artacaktır gazı bırakın sıfırlanır mesala.
@musas

Cevabınız için Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri