Gösterge panelinde çizik

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar gösterme panelinde böyle bir çizik oluşmuş orayı hiç silmedim arabayı yıkamacıyada vermedim hiç daha önce başına gelen var mı nasıl bil çözüm yolu tavsiye edersiniz Screenshot_20211014-105913_Gallery.jpg

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam. Çizik üstünden tırnak takılıyor ise dışarıdan müdahele olmuştur. Ekran için daha önceden konusu vardı. Şu an için bulamadım. Çizik olan yere ince zımpara ile dikkatlice geçilir. Ardından plastiğe uygun pasta-cila ile işlem uygulanır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bende bulamadım daha önce bende görmüştüm

Uzun uğraşılar sonucunda buldum. Sizin bu kadar kötü değil. Fakat sebebi çizik, çatlak veya kimyasal mı olduğunu netleştirmek gerekiyor. Kaş yapar iken göz çıkarmayın. Garantiden değiştirene forumda denk gelmedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Uzun uğraşılar sonucunda buldum. Sizin bu kadar kötü değil. Fakat sebebi çizik, çatlak veya kimyasal mı olduğunu netleştirmek gerekiyor. Kaş yapar iken göz çıkarmayın. Garantiden değiştirene forumda denk gelmedim.

Çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz ama ben o bölgeye hiç ellemedim aracı aldığımdan beri sadece çizik iyi çıksın diye fotoğrafı çekmek için sildim aracı ben kullanıyorum sadece 3700 km ocaktan almıştım aklım ermiyor nasıl olur diye güneşte almıyor konsolda güneşlik var

Aracınız
Civic FC5 2020
Servis plastiğin kendisinden kaynaklı olduğuna ama Honda Türkiye nin bunu kabul etmeyeceğini söyledi bende çoğalsın öyle gelirim dedim 10 bin bakımında yaptıracağım garantiden değişime başvuru yaptıracağım

ywzckr

0
Servis plastiğin kendisinden kaynaklı olduğuna ama Honda Türkiye nin bunu kabul etmeyeceğini söyledi bende çoğalsın öyle gelirim dedim 10 bin bakımında yaptıracağım garantiden değişime başvuru yaptıracağım

Benim arabayı aldığımda tatile gitmiştik antalyada 42 derece sıcakta kendiliğinden çatladı hocam elle çatlatılabilecek birşey değil tam köşesindeydi istesen yapamazsın zaten abi burdan dediler ama fabrika kabul etmedi değişimi. Bende kendi cebimden değiştim bi daha olursa değişmem. Çok adi bir malzeme zaten gözlük beziyle silin hocam hafif tozlu bezle silerseniz hep çizik olur her seferinde tozsuz temiz bezle silmeniz lazım üstündeki tozu silerken bile çizilecek zamanla.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Haklısınız ben değişim yapmazlar ise hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım oradan da bir sonuç alamazsam ahirette bırakırım çokta mühim değil dünya malı sonuçta bu arada kaça değişim yaptınız ?

Geri