Gözlük kabı - bej renk, rengi hatalı almışım.. monte etmeden ihtiyacı olan yazabilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2020
WhatsApp Image 2020-06-03 at 11.35.19.jpeg

ürünü aldığım yer.. benim aracın tavan döşemesi ile farklı renk oldu. Bizim tavan griymiş.. Bej değil.

İhtiyacı olan istanbul anadolu yakası ataşehir de elden teslim alabilir. Posta ile uğraşamam. 75 lira sanırım uygundur..

Aracınız
Civic FC5 2018
Ekli dosyayı görüntüle 259668

ürünü aldığım yer.. benim aracın tavan döşemesi ile farklı renk oldu. Bizim tavan griymiş.. Bej değil.

İhtiyacı olan istanbul anadolu yakası ataşehir de elden teslim alabilir. Posta ile uğraşamam. 75 lira sanırım uygundur..

İlanı gördüğümde tavanı bilmeden mi sip. verdiniz acaba diye düşündüm sonra almaya karar verdim ve bende tavan rengimi bilmiyorum :D:D:D:D Hocam arabanın tavan rengine bakıp hemen tekrar yazacağım

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
İlanı gördüğümde tavanı bilmeden mi sip. verdiniz acaba diye düşündüm sonra almaya karar verdim ve bende tavan rengimi bilmiyorum :D:D:D:D Hocam arabanın tavan rengine bakıp hemen tekrar yazacağım
açıkçası renk hep kafamda bej kalmıştı .dün ürün gelince acaba ben takabilirmiyim diye araca indiğinde renk farklı olduğunu anladım. Gri olduğu hiç aklıma bile gelmemişti.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ürünü almak isteyen üyemiz irtibata geçmeyince forum harici olarak başkasına verilmiştir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri