Güncel MTV kampanyaları hk.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Halkbankası Paraf kart kullanıcıları geçen yıl uyguladığım e-devlet üzerinden MTV ödemesini yapma prosedürü aşağıdaki kampanyaya katılım sağlanmışsa puan kazanılmasını sağlıyor gibi görünüyor, ben ödeme yaptım ve 25 tl puan kazandım, hiç yoktan iyidir diyebilirim (17 Ocak'a kadar).
Kredi kartı hareketlerinde PTTARACLARIM harcaması olarak görünüyor.

Öncelikle bu kampanyaya katılımı sağlayın

Ödeme yapılacak yerdeki prosedür bu mesajdaki ile aynı,

Unutmayın ödemenin e-devlet üzerindeki Araçlarım kısmından yapılması gerekli.
gib.gov.tr'den yapılacak ödemelerde puan gelmiyor.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Halkbankası Paraf kart kullanıcıları geçen yıl uyguladığım e-devlet üzerinden MTV ödemesini yapma prosedürü aşağıdaki kampanyaya katılım sağlanmışsa puan kazanılmasını sağlıyor gibi görünüyor, ben ödeme yaptım ve 25 tl puan kazandım, hiç yoktan iyidir diyebilirim (17 Ocak'a kadar).
Kredi kartı hareketlerinde PTTARACLARIM harcaması olarak görünüyor.

Öncelikle bu kampanyaya katılımı sağlayın

Ödeme yapılacak yerdeki prosedür bu mesajdaki ile aynı,

Unutmayın ödemenin e-devlet üzerindeki Araçlarım kısmından yapılması gerekli.
gib.gov.tr'den yapılacak ödemelerde puan gelmiyor.

Hocam bu senede benzer kampanya var parafta. Ödemeyi yaptınız mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bu senede benzer kampanya var parafta. Ödemeyi yaptınız mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ocak ayındaki kampanyada 300 tl üzeri ödemeye puan veriyordu, bu dönem mevcut olan benzer kampanya linkteki gibi görünüyor ama minimum harcama limiti 500 tl yapılmış.
Kullandığım FB7nin taksidi 500tlnin altında kalıyor, bu nedenle maalesef deneyemiyorum.
Forumdan deneyebilen olup geri bildirim sağlarsa çok faydalı olacaktır.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ziraat bankkart kredi kartı sahibi olan varsa MTV ödemesinde %5 puan kazanma imkanı var gibi görünüyor.
Önce Bankkart Mobil uygulamasında bu ayın sektörü kısmını kontrol edin, "Seyahat" görünmesi gerekli.
Ayın sektörü kısımda katılım olup olmadığını kontrol ettikten sonra linkteki mesajımda daha önceki mesajımda anlattığım ptt ödeme ekranından (https://www.civictr.com/threads/guencel-mtv-kampanyalari-hk.258644/page-2#post-365020)
250 tl üstündeki MTVyi ziraat bankası bankkart kredi kartınızla ödeme yaptığınızda %5 puan veriyor (max 40 tl veriyor).
Ayrıca bankkart mobil uygulamasından sonradan 4 taksitte faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz.
Benim bu dönem yararlanabildiğim kampanya bu oldu.

Aracınız
Ziraat bankkart kredi kartı sahibi olan varsa MTV ödemesinde %5 puan kazanma imkanı var gibi görünüyor.
Önce Bankkart Mobil uygulamasında bu ayın sektörü kısmını kontrol edin, "Seyahat" görünmesi gerekli.
Ayın sektörü kısımda katılım olup olmadığını kontrol ettikten sonra linkteki mesajımda daha önceki mesajımda anlattığım ptt ödeme ekranından (https://www.civictr.com/threads/guencel-mtv-kampanyalari-hk.258644/page-2#post-365020)
250 tl üstündeki MTVyi ziraat bankası bankkart kredi kartınızla ödeme yaptığınızda %5 puan veriyor (max 40 tl veriyor).
Ayrıca bankkart mobil uygulamasından sonradan 4 taksitte faizsiz taksitlendirebiliyorsunuz.
Teşekkürler Hamid hocam. 25₺ puan kazandım. Hiç yoktan iyidir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ocak ayındaki kampanyada 300 tl üzeri ödemeye puan veriyordu, bu dönem mevcut olan benzer kampanya linkteki gibi görünüyor ama minimum harcama limiti 500 tl yapılmış.
Kullandığım FB7nin taksidi 500tlnin altında kalıyor, bu nedenle maalesef deneyemiyorum.
Forumdan deneyebilen olup geri bildirim sağlarsa çok faydalı olacaktır.
Şimdi yaptım 500 tl üzerine 30 tl paraf para verdi. 3 de taksite böldü. Yalnız e devlet üzerinden yapılırsa alınır gibi bence. Ben e devlet üzerinden yaptım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Şimdi yaptım 500 tl üzerine 30 tl paraf para verdi. 3 de taksite böldü. Yalnız e devlet üzerinden yapılırsa alınır gibi bence. Ben e devlet üzerinden yaptım.
Geri bildirim için teşekkürler ?
Demekki edevlet ptt sistemi üzerinde yapılan ödemelerde paraf'in kampanyasından yararlanilabiliyor.

atk

Aracınız
Civic FC5 2019

ben bugün dediğinizi yaptım bana para puan vermedi Ziraat Bankası. Şimdilik görünen 3 taksit yerine 4 taksit imkanı. Belki kampanya bitiminde hesabıma para puan yüklenir. Olaki yüklenirse buraya yazarım.

Geri