gündüz fari renk tercihi???

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
YouTube kanalımda seyir farı gündüz farı led uygulamaları ve led seçimi var.

[video=youtube_share;k1fETE-iU8I]https://youtu.be/k1fETE-iU8I[/video]

2015 Elegance Eco

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
IMG_0742.jpg arkadaşlar merhaba. Seyir lambalarını beyaz yapmak için fotoğraftakini sipariş ettim. (Henüz gelmedi) gündüz 21 gece de 5 w değerinde çalışıyor bildiğim kadarıyla ve ampülün içinde iki tel var. Bu nedenle takarken belli bir yönü var mı bunu yoksa farketmiyor mu Nasıl takılacağı. Bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 7234 arkadaşlar merhaba. Seyir lambalarını beyaz yapmak için fotoğraftakini sipariş ettim. (Henüz gelmedi) gündüz 21 gece de 5 w değerinde çalışıyor bildiğim kadarıyla ve ampülün içinde iki tel var. Bu nedenle takarken belli bir yönü var mı bunu yoksa farketmiyor mu Nasıl takılacağı. Bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Eski tip ampullerde yön yok nasil takilirsa takilsin yaniyor. Ancak led ampulde yön olabiliyor ampul cinsine gore degisiyor.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eski tip ampullerde yön yok nasil takilirsa takilsin yaniyor. Ancak led ampulde yön olabiliyor ampul cinsine gore degisiyor.

Bilmediğimden soruyorum hocam kusura bakma sen de.
Peki benim anlamadığım nokta şu oluyor. Gündüz 21w ile çalıştığında hangi tel yanarsa yansın ışık parlaklığı aynı mı oluyor? İki telin özellikleri aynı mı? O yüzden mi nasıl takılırsa takılısın farketmiyor.

Aracınız

Bilmediğimden soruyorum hocam kusura bakma sen de.
Peki benim anlamadığım nokta şu oluyor. Gündüz 21w ile çalıştığında hangi tel yanarsa yansın ışık parlaklığı aynı mı oluyor? İki telin özellikleri aynı mı? O yüzden mi nasıl takılırsa takılısın farketmiyor.

Iki telin ozelligi ayni degil tabiki. Biri 5w gucunde digeri 21w gucunde. Ampulu incelerseniz simetrik yapilmis. Hangi yonde takasarsiniz takin ampul simetrik oldugu icin 5w lik ve 21w lik teller olmasi gereken yere temas ediyor. Yanlis takma imkaniniz yok yani.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri