Civic FD6 Gündüz ledi, Kayar sinyal.

Aracınız
Civic FD6 2007
Arkadaş hiç fd6 için bunu deneyen uygulatan oldu mu ? Nereden temin ederim. Sivas’ta uygulayan var mıdır ? Hayırlı Ramazanlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam Merhaba,

Trendyoldan kendim alıp taktım aracıma. Farın üstüne değilde altına yerleştirdim. Sadece farlar aktif. Gündüz çekme fırsatım olmadı henüz.

Ekli dosyalar

• Led.jpeg
    Led.jpeg
    108.7 KB · Görüntüleme: 167
  • led2.jpeg
    led2.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 162
Aracınız
Civic FD6 2009
Pek yakıştığını söyleyemem. Arabayı bana acayip itici gösteriyor. Şhsi fikrimdir, yapanada kullananada saygımız sonsuzdur.
Arabayı uzun süre binmeyi düşünüyorsanız 1500-2500 arası güzel bir far tasarımı yaptırmak daha güzel olur .

Aracınız
Civic FD6 2010
Eyvallah hocam :) Zaten bu araçların hakkı far tasarımıdır bana göre de. Hem nasıl durduğunu merak ettiğimden hem de bu işleri sevdiğimden deneyeyim dedim. Kısalarla olan uyumu hoşuma gidiyor. İkisi birlikte daha yoğun bi görüntü veriyor gibi geldi bana. Gündüzleri pek belli olmuyor, geceleri de yetmiyor haliyle :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Yapıştırma yapmadım bu arada. Davlumbaz tarafından tamponu serbest bıraktım. Izgarayı da gevşetince far altına yerleştirdim sıkı olarak. Yapıştırmadım. 2 3 kere de basınçlı suyla yıkadım herhangi bir sorun olmadı. Eğer kendiniz takmayı düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Aracınız
Civic FD6 2007
Aynen bi link paylaşabilir misin ? Ben alıp takmayı düşünüyorum becerebilir miyim bilmiyorum açıkçası ama güzel olmuş beğendim. Bu sinyal ile Kayar oluyor mu Kayar led sinyale bağlı değil mi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ürün bu. https://ty.gl/kir6njwz1

Sinyaller kayar sinyal şeklinde. Ben daha bağlantısını yapmadım fırsat bulamadığımdan ama kablo uçlarını bıraktım. Müsait bi zamanda bağlamayı düşünüyorum :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Ben parklara bağladım. Park ampullerini söktüm haliyle sarı sarı sırıtıyorlardı :) park + uçlarını leddeki kırmızı kabloya, leddeki siyah ucu aküden - verdim. Bir de sarı ucu var o da sinyalden + uç. Şu ana kadar 3 kere basınçlı suyla yıkadım, araba ful dışarıda yağmur çamur yiyor. Herhangi bir arızaya yaşamadım. Zorlayan tek kısmı lambaların soketleri bir hortumdan geçmesi oldu. Hepsini söküp o şekilde kabloya ek aldım.

Geri