Civic FB7 Güvenilir alışveriş sitesi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Fb7 2013 aracimin anahtarı metal yerin den kırıldı suanlik yedek anahtarı kullanıyorum orjinal anahtar alabileceğim bir site var mi bildiğiniz bi kaç sitede buldum ama ne kadar doğru ne kadar kesin bu konu da kararsizim bildiğiniz güvenilir alışveriş yapabileceğimiz bir site varmı bakım ürünleri olsun veya araçla ilgili farklı konular da bildiğiniz var mi veya önere bileceğiniz.?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Anahtarı bulundugunuz yerden temin ederseniz daha iyi olur.Ankarada beştaş anahtar var orayla görüşebilirsiniz.Bakim malzemesi için n11 gibi siteleri öneririm temizlik malzemesi için newmix öneririm
Fb7 2013 aracimin anahtarı metal yerin den kırıldı suanlik yedek anahtarı kullanıyorum orjinal anahtar alabileceğim bir site var mi bildiğiniz bi kaç sitede buldum ama ne kadar doğru ne kadar kesin bu konu da kararsizim bildiğiniz güvenilir alışveriş yapabileceğimiz bir site varmı bakım ürünleri olsun veya araçla ilgili farklı konular da bildiğiniz var mi veya önere bileceğiniz.?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
alsanız bile çektirmeniz gerekecek çünki anahtarlar düz halde işlenmemiş olarak geliyor üzerindeki girinti çıkıntılar sonradan anahtarcıda ayarlanıyor, anahtarlığa montajı kolay anahtar çakısını, immobilizer çipini ve eski anahtarın içindeki PCB kartını yeni aldığınız anahtarlığa aynen aktarıyorsunuz sıkıntı olmuyor.

Türkiye de epey pahalı gerçi 150-200 lira çok değil servis en az 700- 800 lira ister ama Ali express gibi yerlerden 20-30 liraya bulabilirsiniz tabi gümrük vergisi vs. beklemesi de var.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
alsanız bile çektirmeniz gerekecek çünki anahtarlar düz halde işlenmemiş olarak geliyor üzerindeki girinti çıkıntılar sonradan anahtarcıda ayarlanıyor, anahtarlığa montajı kolay anahtar çakısını, immobilizer çipini ve eski anahtarın içindeki PCB kartını yeni aldığınız anahtarlığa aynen aktarıyorsunuz sıkıntı olmuyor.

Türkiye de epey pahalı gerçi 150-200 lira çok değil servis en az 700- 800 lira ister ama Ali express gibi yerlerden 20-30 liraya bulabilirsiniz tabi gümrük vergisi vs. beklemesi de var.

Yazınıza ilave;
Bu aralar AliExpress e falan takılmamak lazım çünkü şu Coronovirüs muhabbetine ortalık karışmış durumda. Ürün çıkışları yapılamıyormuş, yapılsa bile halen virüsün eşya ile taşınıp taşınmama konusunda soru işaretleri var, aman dikkat.!

Not: ben mevcut tüm siparişlerimi iptal ettim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben 14 gün önce alışveriş yaptım bugün gelmiş kargo gönderilmesinde sıkıntı yok sanırım. Ayrıca madem anahtarınız eskidi bence aynısından değil farklı birsey yaptırın 250 TL ye yapıyorlar. Birkaç örnek

D03D13DF-0D36-46DB-8FC9-E2558559C236.jpeg634BD598-1A2F-42FB-A063-7501E61A8850.jpeg

Geri