Güzel Türkçemiz Adına Lütfen Okuyalım!

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR hocam, son güncellemelerden sonra sistem yine eski hatalı hale dönmüş. Bir el atıp tekrar düzeltirsek çok sevinirim. :)

Düzenledim hocam, uyarı için teşekkürler, muhtemelen bir sonraki güncellemede tekrar bozulacak :)

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Düzenledim hocam, uyarı için teşekkürler, muhtemelen bir sonraki güncellemede tekrar bozulacak :)
Ben hiç üşenmem her seferinde uyarırım hocam, merak etmeyin ?

Bu arada ".... mesajınızdan alıntı yaptı" bildiriminde de kelime "mesajınzıdan" şeklinde yanlış yazılmış hocam, şimdi fark ettim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben hiç üşenmem her seferinde uyarırım hocam, merak etmeyin ?

Bu arada ".... mesajınızdan alıntı yaptı" bildiriminde de kelime "mesajınzıdan" şeklinde yanlış yazılmış hocam, şimdi fark ettim.

Ben bu ekleri çok karıştırıyorum yanlış yazarsam benim yorumları da düzeltir misin şimdi forumun kalitesini düşürdüğümü söyleyen arkadaş hemen heveslenmesin yüksek okul mezunuyum ingilizcem de iyidir zaten o nedenle karıştırıyor olabilirim. :D

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben bu ekleri çok karıştırıyorum yanlış yazarsam benim yorumları da düzeltir misin şimdi forumun kalitesini düşürdüğümü söyleyen arkadaş hemen heveslenmesin yüksek okul mezunuyum ingilizcem de iyidir zaten o nedenle karıştırıyor olabilirim. :D

Şu an başkasının mesajına - hatta birkaç dakika geçtikten sonra kendi mesajıma bile- müdahale edemiyorum hocam ?
Bu arada kimse sizin forumun kalitesini düşürdüğünüzü iddia etmedi, sanal alemde ne yazık ki zaman zaman böyle yanlış anlamalar söz konusu olabiliyor. Hepimiz burada bir araya gelip bilgi paylaşıyor, problemlerimizi çözme konusunda yardım alıyor, zaman zaman da geyik yapıp eğleniyoruz. Ve burada bir araya bizi getiren bu forumun gelişmesine istesek de istemesek de katkıda bulunuyoruz.
Yani kısacası birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için ?

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
@OnurHas hocam sizde de iyi dikkat ve sabır varmış. Ben bildirimlerin belli yerlerini okuyorum hep. Siz nerelerde hata olduğunu söyleyince o uyarının nerede yazdığını görebilmek için 1-2 gün aradım:)

Meslek hastalığı benimkisi hocam ?

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Bu forumda olmanız forum için büyük şans. Genelde forumlarda bu konular pek dikkate alınmaz yaz geç mantığında olunduğu için (ben de öyleyim) yazım kuralları hiçe sayılır. Dolayısıyla diğer forumlardan farklı bir noktaya getirebilirsiniz.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu forumda olmanız forum için büyük şans. Genelde forumlarda bu konular pek dikkate alınmaz yaz geç mantığında olunduğu için (ben de öyleyim) yazım kuralları hiçe sayılır. Dolayısıyla diğer forumlardan farklı bir noktaya getirebilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum hocam, söylediklerinizi iltifat olarak telakki ederim.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@NoFeaR hocam anasayfada "Honda servis indirimi için yapılan çalışmaya ulaşmak için tıklayınız" yaziyor. Bu bana biraz yanlış gibi geliyor ve her okudugumda gözümü tırmalıyor. Iki kez için kelimesi kullanildigindan dolayi galiba. Dogrusu şu olabilirdi. "Honda servis indirimi ile ilgili yapilan calismaya ulasmak icin tiklayınız" olabilir. Saygılar.

Geri