Gunduz farini beyaz ve turuncu olacak sekilde led ile degistirilmesi

Aracınız
Civic FB7 2015
eline sağlık başarılı çalışma. turuncu biraz sarıya kaçıyor sanırım. ama beyaz baya kuvvetli.. link varmı? bende aldım sadece beyaz cree ama 30w lıkmış fena değil ama böyle güçlü değil sanırım akşam geçip bakmadım karşısına

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Arkadaşlar led konusunda tecrübelerimi de paylaşayım, led de ne kadar pahalı ürün alırsanız o kadar dayanıklı ve güzel sonuç elde ediyorsunuz. Ben çoğu kez ucuza kaçtım ve her seferinde pişman oldum. YouTube kanalımda paylaştığım ürünler ise kıyıda köşede kalmış, pahalısı kadar iyi olan ürünler. Yoksa ne kadar ekmek o kadar köfte ucuz alınan ledler bir süre sonra yanıyor yani yanıyor derken içinde bulunan sistem yanıyor ve eriyor. Silikon var bazısında o da farın içine akabiliyor.
Arkadaşlara bir iyilik olsun eğer led almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Yardımcı olurum

Aracınız
Tesekkur ederim. Evet sari oldu biraz. Urunde zaten sari beyazmis.? siz link isteyince baktim bende ? Ayni zamanda fren ve geri lambalari ve sinyalleride led ile degistirdim. Onlarin videosunu cekemedim. En kisa zamanda cekip yayinlarim. Bu arada urun bu :: Zauleon 2 adet Yüksek Güç T20 7443 24SMD 2835 LED Çift renk Beyaz Amber Sarı Ampul DRL için Turn Sinyal Işık Araba styling
http://s.aliexpress.com/ni2aamyE?fromSns=Copy to Clipboard

Geri