Hangi Multimedya? (acil Lütfen)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
2015 model yeni civic alacağım, pazarlık vs yaptık, birkaç bayiden fiyat teklifi aldım. Navigasyon ekranı olarak;
1- Naviin nvn 531 android özellikli cihaz http://www.5kgrup.com/urun_detay.asp?uid=59
2- Navitec Nx-221 cihaz http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=52&pid=731
3- Cyclone cihaz http://www.hepsiburada.com/liste/cy...s.aspx?productId=otrg1594&categoryId=60001687

Bunlardan hangisini tercih edeyim? Hangisi daha sorunsuz ve kullanışlı? Farklı bayilerden yeni araç ile birlikte farklı cihaz önerilerini teklif aldım. Siz olsanız yeni araçta aynı fiyat olsa hangisini tercih ederdiniz? Lütfen açıklamalarıyla birlikte öneride bulunup beni aydınlatırsanız sevinirim. Büyük ihtimal sabah araç alımını gerçekleştireceğim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam ilk linkin android özelliğini göremedim standart gibi geldi bans

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam ilk linkin android özelliğini göremedim standart gibi geldi bans

Ben de o şekilde gördüm. Bayiye sordum, cihazın hem windows tabanlı, hem de android tabanlı modeli varmış. Montaj yapan başka bir yeri aradım, düz modeli montaj dahil 1500 TL, androidli ise 1750 TL dedi. Hatta araç satışı yapacak bayii whatsaptan araç üzerindeki cihazın videosunu çekip gönderdi. İnternet vs hepsi var. android 4.4.2 sürümüymüş.

Benim oyum bu yönde o zaman hem naviin hem bayi on numara desteğin olur

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Benim oyum bu yönde o zaman hem naviin hem bayi on numara desteğin olur

Bu konuda kafama takılan şu hocam. Alacağım araç bayisi İstanbul da. Navigasyon da bayide takılacak. Aracı alıp Balıkesir'e geleceğim. Balıkesir de bu cihazın bayisi yok. Balıkesirdeki Honda servisi navitech takıyor. Bu cihaz sorun yaratırsa bulunduğum ilde muhatap bulmam zor olabilir.

Naviin navitech yetkili servisi aynı diye biliyorum emin olmamakla beraber bi arayıp sorsana hocam. Eğer öyleyse kapa gözünü al honda da yardımcı olur ama servis sürelerin uzar o sırada stock teyple takilirsin gerçi naviye alışınca çekilmez oluyo ama yapacak bise yok

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Naviin navitech yetkili servisi aynı diye biliyorum emin olmamakla beraber bi arayıp sorsana hocam. Eğer öyleyse kapa gözünü al honda da yardımcı olur ama servis sürelerin uzar o sırada stock teyple takilirsin gerçi naviye alışınca çekilmez oluyo ama yapacak bise yok

İlginiz için teşekkür ederim. Sabah ola hayrola. Aracı aldıktan sonra burada paylaşırım. İnşallah pişman olmam.

İnşallah hocam. Allah gönlünüze göre versin araç da şimdiden hayırlı olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yeni aracınız hayırlı olsun, marka olarak navitech iyidir ;)

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok teşekkür ederim. 2015 model elegance eco otomatik LPG li araç için anlaştım, kısmetse çarşamba teslim edilecek. Aldığım bayide navitec nx221 multimedya ekran olduğu için üzerine navitec takılacak. Üzerinden çıkan teyp bana iade edilecek.

Geri